BİREYSEL SEANSLAR

Bireysel Seanslar

Bireysel seanslarım online, telefonla veya yüz yüze olarak sizlerin ve benim uygunluğumuz doğrultusunda kararlaştırılıyor. Ego Kodu Bulma ve İçindeki Çocuk çalışmaları tek seans, bireysel koçluk seans paketlerim ise dörder haftalıktır. Her bir dört hafta bittiğinde devam edip etmemeyi sizin isteğinize bırakıyorum. Peki neler yapıyoruz bu koçluk seanslarında? Sizlerin üzerinde çalışmak istediğiniz konu ne ise, bu bereket, ilişki, iş hayatı veya derinine inmek istediğiniz herhangi bir konu olabilir, birlikte adeta bir yolculuğa çıkıyoruz. Kendinizi keşfetme yolculuğuna.. Haftada bir gerçekleşecek seansa ek olarak, günlük egzersiz ve ödevleriniz oluyor. Her hafta deneyimlediğiniz durumları, karşılaştığınız dirençleri, inanç sistemlerinizi, ego kodlarınız ile neleri nasıl yarattığınızı fark ediyoruz. Sizin olmayı seçtiğiniz kişiyi daha iyisine, bir sonraki versiyonunuza taşıyoruz. Bunları sizin isteğiniz, arzunuz ve gücünüz ile birlikte yapıyoruz.

Yaşam koçu, karşısındaki kişinin egosunu ve oynadığı oyunu en iyi gören kişidir. Kişi kendi egosunu göremez, sadece paketlediği doğruları yaşar. Yaşam koçu karakter analizi ya da kişilik çözümlemesi yapmaz. İstenilen durumun şu ana kadar olmama nedenlerini seansçısına göstererek, yolun devam eden kısmını aydınlatır. Seçim ise tamamen size aittir.

Gücünüzün farkına varmanız ve hayatınızın sorumluluğunu elinize almanızda size rehber olmak için buradayım. 

BİREYSEL SEANSLAR

Bireysel seans paketimiz ayda 4 defa yüzyüze, telefonla veya online olmaktadır.

Bireysel seansların aylık paket ücreti 1250 TL ‘dir.

Ödemeyi peşin ya da taksitle yapabilirsiniz.

 

 

 

SATIN AL

EGO KODU BULMA SEANSI

Neyi neden yaptığımızı anlamak, bize hizmet etmeyen inançlarımızı değiştirmek için ego kararımızı bulmamız gerekir. Milyonlarca ego kodumuz ve ego kararımız ile şu an yaşadığımız hayatı yarattık ve yaratmaya devam ediyoruz. İstemediğimiz durumları yaratmaya son vermek ego kodumuzu bulmak ile başlar.

Bu çalışma tek seans olarak 40 dk ile 60 dk arasında sürebilir.

Ücreti 300 TL’dir. Ödemeyi peşin ya da taksitle yapabilirsiniz.

SATIN AL

İÇİNDEKİ ÇOCUK SEANSI

Geçmiş yaşamlarımızda veya doğum ile başlayan bu yaşamımızda nedenini unuttuğumuz kararların alma anı ve alma sebebimizi bulmak için yaptığımız bir seanstır.Bu çalışma ile büyük bir farkındalık ve enerji değişimi yaşanır.Tamamen farklı bir kişi olarak seansı bitirdiğinizi deneyimlersiniz ve hayatınız artık farklı bir siz olarak devam eder.

Bu çalışmada, tek seans duruma bağlı olarak 60 dk ile 120 dk arasında sürebilir.

Ücreti 350 TL’dir. Ödemeyi peşin ya da taksitle yapabilirsiniz.

SATIN AL