BİREYSEL SEANSLAR

Bireysel Seanslar

Bireysel seanslarım online, telefon veya yüz yüze olarak sizlerin ve benim uygunluğumuz doğrultusunda kararlaştırılıyor. Bireysel seans paketlerim ise dörder haftalık. Her bir dört hafta bittiğinde devam edip etmemeyi yine sizin isteğinize bırakıyorum. Peki ne yapıyoruz bu seanslarda; sizlerin üzerinde çalışmak istediğiniz konu ile ilgili egzersiz ve ödevleriniz oluyor. Her hafta deneyimlediğiniz durumları, dirençlerinizi, inanç sistemlerini, ego kodlarınız ile nasıl yarattığınızı ve sizin döngünüzü görüyoruz. Sizin olmayı seçtiğiniz kişiyi daha iyisine, bir sonraki versiyonuna taşıyoruz. Bunları ben değil, sizin isteğiniz, arzunuz ve gücünüz ile birlikte yapıyoruz. Yaşam koçu, karşısındaki kişinin egosunu ve oynadığı oyunu en iyi gören kişidir. Kişi kendi egosunu göremez, sadece paketlediği doğruları yaşar. Yaşam koçu karakter analizi yada kişilik çözümlemesi yapmaz. İstenilen durumun şuana kadar olmama nedenlerini seansçısına göstererek yolun devam eden kısmını aydınlatır. Seçim ise tamamen size aittir. Simya noktası değişiminiz için başlangıç noktası!

BİREYSEL SEANSLAR

Bireysel seans paketimiz ayda 4 defa ve online olmaktadır.

Bireysel seansların aylık paket ücreti 1000 TL ‘dir.

Ödemeyi peşin ya da taksitle yapabilirsiniz.

 

 

SATIN AL

EGO KODU BULMA SEANSI

Neyi neden yaptığımızı anlamak,bize hizmet etmeyen inançlarımızı değiştirmek için ego kararımızı bulmamız gerekir.Milyonlarca ego kodumuz ve ego kararımız ile şu an yaşadığımız hayatı yarattık ve yaratmaya devam ediyoruz.İstemediğimiz durumları yaratmaya son vermek ego kodumuzu bulmak ile başlar.

Bu çalışma tek seans olarak 40 dk ile 60 dk arasında sürebilir.

SATIN AL

İÇİNDEKİ ÇOCUK SEANSI

Geçmiş yaşamlarımızda veya doğum ile başlayan bu yaşamımızda nedenini unuttuğumuz kararların alma anı ve alma sebebimizi bulmak için yaptığımız bir seanstır.Bu çalışma ile büyük bir farkındalık ve enerji değişimi yaşanır.Tamamen farklı bir kişi olarak seansı bitirdiğinizi deneyimlersiniz ve hayatınız artık farklı bir siz olarak devam eder.

Bu çalışmada, tek seans duruma bağlı olarak 60 dk ile 120 dk arasında sürebilir.

SATIN AL