Değişimi Yaşayanlar

Frekanslar/Yaratım- 3 bilinç çalışmasına katıldığımda soluk benizli, cansız, ailesiyle kalmaktan şikayet eden, kendinde sürekli kusur aradığı için artık gün içinde aynaya bakmak istemeyen bir insandım. Kendimden hiç ümidim yoktu hatta egom amaaan ne kadar değişebilirim ki zaten diyordu. Ben de belki hayatımda biraz değişiklik olur deyip katıldım. Değişim için 7.haftanın sonunu beklemeye gerek kalmadan daha 1. haftanın sonunda huzurlu ve dingin bir alana geçtim, dinlediğim şarkılar bile değişti. Uyguladığımız teknikler ve meditasyonlar ile zihnim sakinleşmeye başladı. Para hedefi koymama rağmen öyle bir ek gelir yarattım ki günde iki saat çay kahve içip sohbet ederek gelirimi arttırdım. Üstelik bu bilinç çalışmasına katılmadan  önce “para çok çalışılarak kazanılır” diye sağlam bir ego kodum vardı. Frekanslar eğitiminde siz frekansınızı yükselttiğinizde ve gerçek bir seçim yaptığınızda ego kodunun dıdısıyla bile uğraşmanıza gerek kalmıyormuş onu anladım. Aynaya bakmayan benim, cildimin rengi değişti , “sana ne oldu, yüzün parlıyor, çok değişmişsin” diyenler oldu ve en önemli hedeflerimden biri olan kilo verme hedefim gerçekleşti inceldim, düzenli spor yapan biri oldum hala da devam ediyorum. Workshop sonunda anladım ki ben 7 hafta önceki kişi değilim neşeden beslenen, canlı müzikler dinleyen, iltifatlar alan hatta o iltifata ihtiyaç bile duymayan incelmiş güzelleşmiş, ek gelir yaratmış, ailesiyle ilişkisini en iyi hale getirmiş, ailesiyle yaşamaya bayılan ve her gün onlara şükreden bir insan oldum. Hayatımda aldığım en güzel en doğru karardı Tülay’ın rehberliğinde kendi üzerimde çalışmak.  Tülay’ın seanslarda koçluk yaparken sizi asla yargılamayan, verici, huzurlu şekilde alan açan hali muhteşemdi. İstisnasız her haftaki canlı seansında  koçluk yaparken bizlerle derinlemesine, özel olarak ilgilendi. Her sorumda aldığım cevaplarda o kadar farkındalıklarım oldu ki herhalde workshopta en çok söylediğim cümle “oha hiç böyle düşünmemiştim” oldu. Seninle yolumuz kesiştiği için binlerce kez şükrediyorum Tülay seni çok seviyorum ve evet mucizeler Simya Noktası’na katıldığınızda başlıyormuş. Daha evvel katıldığım workshoplarda iki hafta sonra sıkılan ben, bu workshop bittiğinde gözleri dolan, bitmesini istemeyip hüzünlenen ben’e geçtim. İyi ki varsın canım hocam.

Zeynep F.

İlk ilgimi çeken workhop’ın adı olmuştu, “Frekanslar ve Yaratım”, işte tam da aradığım şey! O sırada frekansım, enerjim o kadar yerlerdeydi ki, “Hadi kızım Ceren, Tülay tam senlik workshop açmış, katıl buna” dedim. İyi ki de demişim, yaşayan ölü olan, gözlerinin feri gitmiş, frekansı genelde 180’lerde (bunu da workshopta öğrendim :D) dolaşan ben; resmen yeniden hayata döndüm, gözlerimdeki o güzel ışık geri geldi, parıldamaya başladım. 7 hafta boyunca kah güldük, kah ağladık, farklı frekanslarda gezindik, yeri geldi frekansları  tavan yaptık. En önemlisi ise durum veya sonuç ne olursa olsun kazanan kişi olmayı deneyimledim ve elimdekine şükretmenin daha iyisine sahip olabilmeme engel olmadığını öğrendim. Bu workshop boyunca bereketimi arttırdım, para bana sürekli aktı desem yeridir. 3 tane de çok güzel tatil yarattım ki oh değmeyin keyfime, zenginlik güzel şey yaa J Başından sonuna benim için çok güzel bir yolculuktu, Tülay’ın varlığına, çalışmalarına, bize kattıklarına, vericiliğine çok ama çok şükürler olsun. Teşekkürler evren, biraz daha lütfen.

Ceren G.

Herkese merhabalar, Frekanslar/Yaratım-3 bilinç çalışmasında o kadar muhteşem farkındalıklar yaşadım ki hangisinden bahsedeceğimi şaşırıyorum. Bu çalışmada hedefim kilo vermek ve şu ana kadar neden kilo veremediğimi çözmekti. Çalışma boyunca kendimle ilgili farkındalıklarım beni bambaşka yerlere götürdü. Anladım ki ben bu workshoptan önce  başkaları tarafından kabul görmem, keyifli olmam, huzurlu olmama hatta bereketim bile kilo verme sırasında kendime uyguladığım baskı ile ilgiliymiş. Haftalık yaptığımız seanslardan birinde kilo verememekteki kazancımın kendimi korumak olduğunu çözdüm. Bir başka seansta yapamıyorum oyunu ile sorumluluktan kaçtığımı, başka bir seansta tatminsizlik yalanı ile kendimi yoksunluğa soktuğumu fark ettim ve bu farkındalıklara her hafta yenisi eklenerek uzayıp gitti. Frekanslar/Yaratım-3 bilinç çalışmasının ardından kendimle barıştım ve güvende hissediyorum. Asıl problemin kilo vermekten olmadığını anlayıp kendimle ilişkimin değişmesi ile kilo vermeye başladım ve bu devam ediyor. Tülay seanslar sırasında bazen bir kelimenizden bazen sesinizin tınısından hatta hiçbir şey söylemesiniz bile enerjinizden öyle bir şey yakalıyor ki “yok artık bu kadar da olamaz” diyorsunuz 🙂 ama oluyor. Yaşadığım tüm farkındalıklar ve değişim için teşekkür ederim, iyi ki varsın, varlığına şükürler olsun.

Hazem Yanpar

“Bireysel seanslar ve workshoplarda tuttuğum defterleri okumaya başladığımda seninle geçirdiğim her seans için çok teşekkür ederim. Bana kattığın farkındalıklar için, kendimi senin yanında rahatça ifade edebildiğim için, o güveni verdiğin için, her sözünle bir farkındalık yaşattığın için,hayata ve yaşadıklarıma yeni bir bakış açısı kazanmama yol açtığın için, yetişkin bilincime geçmemde görmeyi öğrettiğin ve alan tuttuğun için çok teşekkür ederim. Defterimi okuduğumda her satırıda sana şükrediyorum içimden. Ne kadar güzel anlatmış ve ifade etmişisin. Çalışkanlığın, güzelliğin, enenerjin ve bilginle egoma gösterdiğim en güzel kanıtsın. Seni seviyorum.

Farida N.

Programa katılma kararını verdiğimde çok heyecanlıydım ancak bu heyecanın ne kadar süreceği veya devam edip etmeyeceği konusunda herhangi bir bilgim ve deneyimim yoktu.İlk gunden baslayarak hayatın içinde ne çok doğru bildigim yanlışlar yaptığımı gördüm. Sekiz muhtesem haftanın sonunda kendimi sevmeyi, bereketin ne olduğunu öğrendim. Bu iki soyut kavramı somutlastiracak pek çok deneyim yasadim. Kurban anlayışından çıkıp bolluğun yaşamıma akmasına şahit oldum.Hem işimde hem evimde var olanın ne çok olduğunu gördüm. Şükrederek paranın ve sevginin akışını yaşadım.Mış’lı şükürlere basladıktan sonra olanları nasıl anlatacağımı bilemiyorum.Tülay harikasin, bana öğrettiklerin ve kattıklarin için şükrediyorum. Sedef, desteklerin için çok teşekkür ediyorum.

Ebru

Spordan sonra yaşam tarzım haline gelen farkındalık yolundaki en güzel yol gösterici. Bana göre bir koç sadece bilgili ve deneyimli olmaktan da öte, sevecen, samimi, ilgili ve varlık bilincinin farkında olan enerjiyle yaklaşmalı tam da Tülay’da olduğu gibi. Gerçek anlamda verici alanı deneyimlediğim, hiçbir workshop ve seansta süre kısıtlaması olmaması ve harika insanların bir arada toplanıp birbirine destek olduğu bir alan. Birçok çalışmaya katılsam da hala biryerlerde derinlerde egomun kararlarını görüp şaşırdığım bir alan. Kendi iş yerimi ve bereket bilincimi workshop sona ermiş olsa bile istediğim şekilde, hedefimi tutturmamın da ötesinde deneyimliyorum.

Mustafa

Harika bir 8 haftaydı hedefimin çokkkkk ötesinde keşifler yaşadım gelirim iki katına çıktı hatta üstüne :)))Şükürler olsun her gün bütçemi yapıyorum. Tülay’ın yol göstericiliğinde kendimle ilgili muazzam bir kod buldum ve hayatım çok ciddi anlamda değişime uğradı. İşlerim arttı para akışım çoğaldı. Kendi değerimin farkına varmayı öğrenmiştim fakat kendime olan aşkı burada öğrendim burada coşturdum. Tülay Şeyban samimiyeti ve güvenilirlik yaydığı o bitmeyen muhteşem enerjisinde hem çok eğlendim hem çok güzel keşifler dönüşümler yaşadım. Sedef Özcan ne zaman bir sorum olsa bana yürekten yardımcı oldu bunu hissettirdi. Tülay Şeyban hayatımda çok özel bir yere oturdu ve bu yolculuk devam edecek bu muazzam katkılar için çok kk teşekkür ederim ve biraz daha lütfen.

Muazzez

Tülaycığım & Sedefciğim, Özdeğerime sağlı sollu katkılarınız için çook teşekkür ederim. Benim için Evrensel Şifa ws’un en büyük etkisi, dile getiremeyip içimde yorumladığım birçok şeyi artık karşımdakiyle ya da muhatabımla daha net paylaşabildiğimi görmem oldu. Fikrimi, değerlendirmemi, gelen yoruma katılmak zorunda olmadan, kendi alanımdan yorumla eşlik ve karşılık vermemi sağladı. Haşimoto tiroidim olduğundan, Kundalini sonrası avuçlarımı hep boğaz çakrama tutmuştum ve konuşma, fikrimi sözcüklere dökme enerjimi geri aldığımı hissediyorum. Teşekkür ederim. Sevgiyle,

Seda

Evrensel Şifa workshopu benim için muhteşem bir deneyim oldu. Farkındalığımın bir sonraki adımına geçtim. Bu workshop’a katılacak bilincim, maddi gücüm, her türlü araç gerecim olduğu için çok minnettarım. Simya Noktası ışığında daha yaşayacağımız muhteşem deneyimlerimiz olacak. Teşekkürler, biraz daha lütfen… Çok sevgiler… çok şükranla… Çok teşekkürler

Necla

Tülay Şeyban, yürümek istediğim yolu benden önce yürümüş olan kişiydi. Onunla kariyer çalışması yapmayı planlarken, aslında istediğimin bolluk bereket olduğunu fark edip, ondan koçum olmasını istedim. Sürekli tekrar eden borçlu olma halinden kurtulmam gerekiyordu ve  kişisel gelişim bilgilerim yetersiz kalıyordu. Beni sabırla dinleyip, ne yaparsam kendimi daha iyi hissedeceğimi fark etmemi sağladı. Kendime izin verdiğimde nelerin değişebileceğini ve hayatımın kontrolünü nasıl elime alacağımı da görmüş oldum sayesinde. Ego kodlarımı cümlelerimden yakalayan, bana şükretmenin gücünü gösteren, bunları muazzam verici alanından yapan ve hayatıma içtenlikle dokunan, ömrüm boyunca minnettar kalacağım insandır.  Bolluk bereket konusuna gelirsek, evet öyle bir içindeyim ki aklınıza gelebilecek tüm bolluk bereketi hergün kendime çeken bir konumdayım artık.  Bana kattığı ve katacağı  her şey için teşekkür ederim. 

Berivan A.

Benim için muhteşem bir deneyimdi. İyi ki katılmışım ve bu yolculuğa devam ediyorum. Tülay hocamın samimi anlatımı, bizimle paylaşımları ve kendi hayatımda fark edemediğim birçok şeyi, öncelikle de “ ben biliyorum” kelimesini ne kadar kullanıp ego tuzağına düştüğümü gördüm. Bilgiydi hepsi, bilince inmemişti 🙂 Onun ve onun gibi bilgilerini paylaşan bütün Esra ve Aykut öğrencilerinin varlığına binlerce şükürler olsun….Direnç neymiş eğitimde hep beraber gördük 🙂

Derya Ö.

Tülay ile tanışmam Esra ve Aykut’un düzenlediği bir workshop ile başlar. Uzun yılların getirdiği ortak paylaşımlar ve Tülay’ın eşsiz anlatımı, onunla bireysel çalışmama imkan sağladı. Her konuşmamız/seansımız kahkahalar, eşsiz “ahaaa noktaları”, harika yönlendirmeler ve tavsiyeler ile geçti. Ufak ama etkili tüyoları hala hayatımın içinde ve halen yaşamımı şekillendirmekte. Arkadaşça yaklaşımı, etkili cümleleri ve benzersiz anlatımı için Tülay’a çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki yollarımız kesişmiş.

Oya A.

Tülay Hoca workshop’larına katılanlarla içten bir şekilde birebir ilgileniyor ve danışmanlık veriyor. İlk workshop sonunda, programda olmamasına rağmen bize ekstra bir seans hediye etti. İlk workshop’tan sonra hayatımda hedeflerim doğrultusunda ve olumlu yönde ciddi değişiklikler oldu. O kadar memnun kaldım ki şu anda hemen ilkinin ardından ara vermeden ikinci workshop’umu alıyorum. Şükretmenin ve egomun farkında olarak hareket etmenin anlamını, önemini çok iyi şekilde özümsememe yardımcı olduğu için Tülay hocama sonsuz teşekkür ediyorum 🙂

Fatih Özcan