Herkese merhabalar,

Frekanslar/Yaratım-3 bilinç çalışmasında o kadar muhteşem farkındalıklar yaşadım ki hangisinden bahsedeceğimi şaşırıyorum. Bu çalışmada hedefim kilo vermek ve şu ana kadar neden kilo veremediğimi çözmekti. Çalışma boyunca kendimle ilgili farkındalıklarım beni bambaşka yerlere götürdü. Anladım ki ben bu workshoptan önce  başkaları tarafından kabul görmem, keyifli olmam, huzurlu olmama hatta bereketim bile kilo verme sırasında kendime uyguladığım baskı ile ilgiliymiş.

Haftalık yaptığımız seanslardan birinde kilo verememekteki kazancımın kendimi korumak olduğunu çözdüm. Bir başka seansta yapamıyorum oyunu ile sorumluluktan kaçtığımı, başka bir seansta tatminsizlik yalanı ile kendimi yoksunluğa soktuğumu fark ettim ve bu farkındalıklara her hafta yenisi eklenerek uzayıp gitti.

Frekanslar/Yaratım-3 bilinç çalışmasının ardından kendimle barıştım ve güvende hissediyorum. Asıl problemin kilo vermekten olmadığını anlayıp kendimle ilişkimin değişmesi ile kilo vermeye başladım ve bu devam ediyor.

Tülay seanslar sırasında bazen bir kelimenizden bazen sesinizin tınısından hatta hiçbir şey söylemesiniz bile enerjinizden öyle bir şey yakalıyor ki “yok artık bu kadar da olamaz” diyorsunuz 🙂 ama oluyor.

Yaşadığım tüm farkındalıklar ve değişim için teşekkür ederim, iyi ki varsın, varlığına şükürler olsun.

Hazem Yanpar