Frekanslar/Yaratım- 3 bilinç çalışmasına katıldığımda soluk benizli, cansız, ailesiyle kalmaktan şikayet eden, kendinde sürekli kusur aradığı için artık gün içinde aynaya bakmak istemeyen bir insandım. Kendimden hiç ümidim yoktu hatta egom amaaan ne kadar değişebilirim ki zaten diyordu. Ben de belki hayatımda biraz değişiklik olur deyip katıldım.

Değişim için 7.haftanın sonunu beklemeye gerek kalmadan daha 1. haftanın sonunda huzurlu ve dingin bir alana geçtim, dinlediğim şarkılar bile değişti. Uyguladığımız teknikler ve meditasyonlar ile zihnim sakinleşmeye başladı.

Para hedefi koymama rağmen öyle bir ek gelir yarattım ki günde iki saat çay kahve içip sohbet ederek gelirimi arttırdım. Üstelik bu bilinç çalışmasına katılmadan  önce “para çok çalışılarak kazanılır” diye sağlam bir ego kodum vardı.

Frekanslar eğitiminde siz frekansınızı yükselttiğinizde ve gerçek bir seçim yaptığınızda ego kodunun dıdısıyla bile uğraşmanıza gerek kalmıyormuş onu anladım.

Aynaya bakmayan benim, cildimin rengi değişti , “sana ne oldu, yüzün parlıyor, çok değişmişsin” diyenler oldu ve en önemli hedeflerimden biri olan kilo verme hedefim gerçekleşti inceldim, düzenli spor yapan biri oldum hala da devam ediyorum.

Workshop sonunda anladım ki ben 7 hafta önceki kişi değilim neşeden beslenen, canlı müzikler dinleyen, iltifatlar alan hatta o iltifata ihtiyaç bile duymayan incelmiş güzelleşmiş,

ek gelir yaratmış, ailesiyle ilişkisini en iyi hale getirmiş, ailesiyle yaşamaya bayılan ve her gün onlara şükreden bir insan oldum.

Hayatımda aldığım en güzel en doğru karardı Tülay’ın rehberliğinde kendi üzerimde çalışmak.  Tülay’ın seanslarda koçluk yaparken sizi asla yargılamayan, verici, huzurlu şekilde alan açan hali muhteşemdi.

İstisnasız her haftaki canlı seansında  koçluk yaparken bizlerle derinlemesine, özel olarak ilgilendi.

Her sorumda aldığım cevaplarda o kadar farkındalıklarım oldu ki herhalde workshopta en çok söylediğim cümle “oha hiç böyle düşünmemiştim” oldu.

Seninle yolumuz kesiştiği için binlerce kez şükrediyorum Tülay seni çok seviyorum ve evet mucizeler Simya Noktası’na katıldığınızda başlıyormuş.

Daha evvel katıldığım workshoplarda iki hafta sonra sıkılan ben, bu workshop bittiğinde gözleri dolan, bitmesini istemeyip hüzünlenen ben’e geçtim. İyi ki varsın canım hocam.

Zeynep F.