21 günlük Kundalini Yoga ve Meditasyon Çalışması

Kursu al
Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 21 Gün
Video: ONLINE

Simya Noktası Podcast Yayınları

21 günlük Kundalini Yoga ve Meditasyon Çalışması

2023 yılını tamamlanma, kabul etme, bırakma enerjileri ile bitirip yeni döngümüze ve 2024 yılına şükürle ,vizyonla,destekle başlamak için buluşuyoruz.
21 gün her sabah (tr 05:30/06:30) güne bu enerjileri aktive edecek yoga setleri ile başlayacağız.
Her akşam (tr 22:30/23:00) günü meditasyon çalışması ile bitireceğiz.
Sabah yoga seansının tekrarı 24 saat boyunca sizinle paylaşılacağı için gün içinde sizin için uygun olan saatte de yapabilirsiniz.
(Akşam meditasyonlarının ise seans tekrarı olmayacaktır.)
Bu 21 günlük çalışma;
enerjisini toparlamak, yükseltmek ve uyumlanak isteyen,kendini anlamak, döngüsünü değiştirmek isteyen, düşüncelerine gözlemci olmak, duygularına izin vermek isteyen herkese açık ve uygundur.

Kullanabileceğiniz Kaynaklar

Dosya boyutu: 54 kb
Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.