Bireysel Seanslar

Bireysel Seanslar

Bireysel seanslarım online veya telefonla sizlerin ve benim uygunluğumuz doğrultusunda kararlaştırılıyor. Ego Kodu Bulma ve İçindeki Çocuk çalışmaları tek seans, bireysel koçluk seans paketlerim ise dört haftalıktır. Her dört hafta bittiğinde devam edip etmemeyi sizin isteğinize bırakıyorum. Travma Çözme Seansı, çalışılan konu ile ilgili 1 seans veya daha fazla seansta temizleme yapılabilir. Regresyon çalışması iki seanstan oluşur. İlk seansta danışanın hipnoz ile ilgili bilgilendirilmesi, uygulanacak tekniğin anlatılması ve kendisinin neyi çözmek için bu seansı aldığı konuşulur. İkinci seans ise 2 – 4 saat civarında sürmektedir.

Peki neler yapıyoruz bu koçluk seanslarında? Sizlerin üzerinde çalışmak istediğiniz konu ne ise, bu bereket, ilişki, iş hayatı veya derinine inmek istediğiniz herhangi bir konu olabilir, birlikte adeta bir yolculuğa çıkıyoruz. Kendinizi keşfetme yolculuğuna.. Haftada bir gerçekleşecek seansa ek olarak, günlük egzersiz ve ödevleriniz oluyor. Her hafta deneyimlediğiniz durumları, karşılaştığınız dirençleri, inanç sistemlerinizi, ego kodlarınız ile neleri nasıl yarattığınızı fark ediyoruz. Sizin olmayı seçtiğiniz kişiyi daha iyisine, bir sonraki versiyonunuza taşıyoruz. Bunları sizin isteğiniz, arzunuz ve gücünüz ile birlikte yapıyoruz.

Travma Çözme Atölyesi

Bireysel Seans

Bireysel seanslar yaşamda tıkandığınız, ilerlemekte zorlandığınız zamanlarda aldığınız kararlara neden sıkı sıkıya tuttuğunuzu görme ve kaçtığınız duyguların sebebini bulup yolu kolaylıkla yürümenize yardımcı olan seanslardır.

Bilgi Al
Ego Kodu Bulma Seansı

Ego Kodu Bulma Seansı

Neyi neden yaptığımızı anlamak, bize hizmet etmeyen inançlarımızı değiştirmek için ego kararımızı bulmamız gerekir.  İstemediğimiz durumları yaratmaya son vermek ego kodumuzu bulmak ile başlar.

Bilgi Al
Travma Çözme Atölyesi

İçindeki Çocuk Seansı

Kararları alma anı ve bu kararları alma sebeplerimiz bulmak için yaptığımız bir seanstır. Bu çalışma ile büyük bir farkındalık ve enerji değişimi yaşanır. Tamamen farklı bir kişi olarak seansı bitirdiğinizi deneyimlersiniz.

Bilgi Al
Travma Çözme Atölyesi

Travma Çözme Çalışması

Travmatik olaylar sırasında bilinçaltımızda bazı duygular oluşur. Travma çözme çalışmasında vücudun belli noktalarına vuruşlar yapılarak uygulanan teknik ile duygunun vücuttan boşaltılması sağlanır. Seans online yapılmaktadır.

Bilgi Al
Regresyon Seansı

Regresyon Seansı

Yaşamın sizin için yeniden güzelleşmesi, hayat amacınızı tekrar hatırlamanız, değişimi keyifle yaşamanız için regresyon seansı  harika bir başlangıç olabilir.

Bilgi Al

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar Ne Şekilde Yapılıyor?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Ödemeyi Ne Şekilde Yapabilirim?

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Taksitle Ödeme Yapmak Mümkün Mü?

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Seans Günü Nasıl Belirleniyor?

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Acil durumlarda bir gün önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelemeniz mümkün. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Türkiye’de Değilim Seans Alabilir Miyim?

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.