Bireysel Seanslar

Bireysel Seanslar

Bireysel seanslarım online veya telefonla sizlerin ve benim uygunluğumuz doğrultusunda kararlaştırılıyor. Ego Kodu Bulma ve İçindeki Çocuk çalışmaları tek seans, bireysel koçluk seans paketlerim ise dört haftalıktır. Her dört hafta bittiğinde devam edip etmemeyi sizin isteğinize bırakıyorum. Travma Çözme Seansı, çalışılan konu ile ilgili 1 seans veya daha fazla seansta temizleme yapılabilir. Peki neler yapıyoruz bu koçluk seanslarında? Sizlerin üzerinde çalışmak istediğiniz konu ne ise, bu bereket, ilişki, iş hayatı veya derinine inmek istediğiniz herhangi bir konu olabilir, birlikte adeta bir yolculuğa çıkıyoruz. Kendinizi keşfetme yolculuğuna.. Haftada bir gerçekleşecek seansa ek olarak, günlük egzersiz ve ödevleriniz oluyor. Her hafta deneyimlediğiniz durumları, karşılaştığınız dirençleri, inanç sistemlerinizi, ego kodlarınız ile neleri nasıl yarattığınızı fark ediyoruz. Sizin olmayı seçtiğiniz kişiyi daha iyisine, bir sonraki versiyonunuza taşıyoruz. Bunları sizin isteğiniz, arzunuz ve gücünüz ile birlikte yapıyoruz.

Bireysel Seanslar

Bireysel seanslar yaşamda tıkandığınız, ilerlemekte zorlandığınız zamanlarda aldığınız kararlara neden sıkı sıkıya tuttuğunuzu görme ve kaçtığınız (ya da kovaladığınız) o duyguların sebebini bulup yolu kolaylıkla yürümenize yardımcı olan seanslardır.
Bireysel seans paketimiz 4 hafta boyunca haftada 1 defa  telefonla veya online görüşmeyi kapsar.

Bilgi al

Ego Kodu Bulma Seansı

Neyi neden yaptığımızı anlamak, bize hizmet etmeyen inançlarımızı değiştirmek için ego kararımızı bulmamız gerekir. Milyonlarca ego kodumuz ve ego kararımız ile şu an yaşadığımız hayatı yarattık ve yaratmaya devam ediyoruz. İstemediğimiz durumları yaratmaya son vermek ego kodumuzu bulmak ile başlar.

Bu çalışma tek seans olarak 40 dk ile 60 dk arasında sürebilir.

bilgi al

İçindeki Çocuk Seansı

Geçmiş yaşamlarımızda veya doğum ile başlayan bu yaşamımızda nedenini unuttuğumuz kararların alma anı ve alma sebebimizi bulmak için yaptığımız bir seanstır.Bu çalışma ile büyük bir farkındalık ve enerji değişimi yaşanır.Tamamen farklı bir kişi olarak seansı bitirdiğinizi deneyimlersiniz ve hayatınız artık farklı bir siz olarak devam eder.

Bu çalışmada, tek seans duruma bağlı olarak 60 dk ile 120 dk arasında sürebilir.

Bilgi Al

Travma Çözme Seansı

Özellikle sonradan oluşan kronik rahatsızlıklar geçmişte yaşadığımız travmalar ile yakından ilgilidir. Hatırlayalım veya hatırlamayalım (seans sırasında hatırlayacaksınız) bu travmatik olaylar sırasında beynimiz savaş – kaç durumuna geçerek bizi hayatta tutar. Bu sırada bilinçaltımızda bazı duygular oluşur.
Travma çözme çalışmasında vücudun belli noktalarına vuruşlar yapılarak uygulanan teknik ile duygunun vücuttan boşaltılması sağlanır. Travma çözme çalışması ile kilo problemi, bağımlılıklar, tikler, sosyal fobi, panik atak, depresyon, tiroid, egzama, sinüzit ve birçok hastalığın iyileşmesi sağlanabilir. Seans online yapılmaktadır, süresi 30 dk ile bir saat arası değişebilir.

Bilgi Al

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar Ne Şekilde Yapılıyor?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Ödemeyi Ne Şekilde Yapabilirim?

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Taksitle Ödeme Yapmak Mümkün Mü?

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Seans Günü Nasıl Belirleniyor?

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Acil durumlarda bir gün önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelemeniz mümkün. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Türkiye’de Değilim Seans Alabilir Miyim?

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.