Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Bireysel Seanslar

Bireysel seanslarım online veya telefonla sizlerin ve benim uygunluğumuz doğrultusunda kararlaştırılıyor. Ego Kodu Bulma ve İçindeki Çocuk çalışmaları tek seans, bireysel koçluk seans paketlerim ise dört haftalıktır. Her dört hafta bittiğinde devam edip etmemeyi sizin isteğinize bırakıyorum. Travma Çözme Seansı, çalışılan konu ile ilgili 1 seans veya daha fazla seansta temizleme yapılabilir. Regresyon çalışması iki seanstan oluşur. İlk seansta danışanın hipnoz ile ilgili bilgilendirilmesi, uygulanacak tekniğin anlatılması ve kendisinin neyi çözmek için bu seansı aldığı konuşulur. İkinci seans ise 2 – 4 saat civarında sürmektedir.

Peki neler yapıyoruz bu koçluk seanslarında? Sizlerin üzerinde çalışmak istediğiniz konu ne ise, bu bereket, ilişki, iş hayatı veya derinine inmek istediğiniz herhangi bir konu olabilir, birlikte adeta bir yolculuğa çıkıyoruz. Kendinizi keşfetme yolculuğuna.. Haftada bir gerçekleşecek seansa ek olarak, günlük egzersiz ve ödevleriniz oluyor. Her hafta deneyimlediğiniz durumları, karşılaştığınız dirençleri, inanç sistemlerinizi, ego kodlarınız ile neleri nasıl yarattığınızı fark ediyoruz. Sizin olmayı seçtiğiniz kişiyi daha iyisine, bir sonraki versiyonunuza taşıyoruz. Bunları sizin isteğiniz, arzunuz ve gücünüz ile birlikte yapıyoruz.

yaşam koçu

Bireysel Seans

Yaşamda tıkandığınız, ilerlemekte zorlandığınız anlarda aldığınız kararlara neden sıkı sıkıya tuttuğunuzu görme ve kaçtığınız duyguların sebebini bulup yolu kolaylıkla yürümenize yardımcı olan seanslardır.

Ego Kodu Bulma Seansı

Neyi neden yaptığımızı anlamak, bize hizmet etmeyen inançlarımızı değiştirmek için ego kararımızı bulmamız gerekir. İstemediğimiz durumları yaratmaya son vermek ego kodumuzu bulmak ile başlar.

İçindeki Çocuk Seansı

Kararları alma anı ve bu kararları alma sebeplerimiz bulmak için yaptığımız bir seanstır. Bu çalışma ile büyük bir farkındalık ve enerji değişimi yaşanır. Tamamen farklı bir kişi olarak seansı bitirdiğinizi deneyimlersiniz.

Regresyon Seansı

Yaşamın sizin için yeniden güzelleşmesi, hayat amacınızı tekrar hatırlamanız, değişimi keyifle yaşamanız için regresyon seansı  harika bir başlangıç olabilir.

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Acil durumlarda 24 saat önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelememiz mümkün. Ancak bu süreden sonra seans ertelenmeyecek ve yapılmış sayılacaktır. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.

Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.