Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

İçindeki Çocuk Seansı

Hiçbiriniz doktor olmaya veya mimar olmaya on sekiz yaşında karar vermediniz. Hiçbiriniz para kazanmanın zor olduğuna veya aşkın imkansız olduğuna da yetişkin olduğunuzda karar vermediniz.Aksine duygularınız, çok daha önceden yaşadıklarınız ya da gördükleriniz sonucunda aldığınız kararlar ile oluştu.

Geçmişte aldığınız karar anını ve o kararı alma sebebini içinizde taşırsınız.

Yetişkin  olup büyüyor olabilirsiniz ama o karar anlarınız hala o yaşınızdaki çocuk tarafından içinizde duruyor.

İçindeki çocuk seansı, geçmiş yaşamlarımızda veya doğum ile başlayan bu yaşamımızda nedenini unuttuğumuz kararları alma anı ve alma sebebimizi bulmak için yaptığımız bir seanstır.

Bu sayede her gün beraber olarak, her an desteklenerek ve istediğiniz zaman bana ulaşarak değişimi yolculuğunuz keyifli bir serüvene dönüşür.

Süre:

40 – 60 dakika

Görüşme:

Online ya da Telefon ile

Ödeme:

Kredi Kartı veya Havale

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

İçindeki Çocuk Seansı seansını istediğiniz sayıda satın alabilirsiniz.

Bu seans satın almanız için daha önce herhangi bir çalışmamıza katılmış olmanız gerekmez.

Bu seans sonrası aldığınız kararları çözerek aldığınız geleceğinizi nasıl şekillendirdiğini öğrenirsiniz.
Seans ücreti 1500 TL’dir.

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Acil durumlarda 24 saat önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelememiz mümkün. Ancak bu süreden sonra seans ertelenmeyecek ve yapılmış sayılacaktır. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.

Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba Ego Kodu seansı için sorularınız varsa bize buradan ulaşabilirsiniz.