Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Bireysel Seanslar – Milla Emin

Simya Noktası yaşam koçları uzun yıllar Simya Noktası eğitimlerine katılmış ve sonunda “Yeniden Doğuş” eğitimini tamamlamış yaşam koçlarından oluşmaktadır.
Her biri çekim yasası ve frekans bilgisi ile hayatlarını dönüştürmüş, egoları ile harika bir ilişkide, yetişkin bilincinde, yaşamında otorite, enerjisinin farkında ve sahiplenen, sempati değil empati yapabilen, duygularını yönetebilen ve size yürüdüğünüz yolda destek olabilecek yetkinliktedir.
Simya Noktası Yaşam Koçlarından alacağınız bireysel seans paketi 1 aylık süre için geçerlidir. Size ve yaşam koçunuza uygun olarak belirlediğiniz bir gün ve saatte, haftalık bir seans aylık 4 seans olacak şekilde planacaktır. Seanslar online olarak ya da telefon ile planlanabilir. Bunun için seçtiğiniz yaşam koçu ile iletişime geçebilir Simya Noktası WhatsApp hattına yazabilirsiniz.
milla5-ren

Merhaba. Ben Milla Çin Halk Cumhuriyetinde doğdum. Çin’de doğan bir Uygur Türkü olarak, çeşitli kültürlerin bir arada olduğu bir yerde büyüdüm.

2004 yılında Çin Chang’an University Xi’an Highway Jiaoda ’dan İnşaat Mühendisi olarak mezun oldum.

2004 yılı ilk kariyer hayatıma adım attım, çok yoğun iş temposu ile birlikte koşuşturmaya başladım. Çin’de çok yoğun bir tempo vardı, sürekli yükselme gereğiyle daha fazla eğitim ve sertifika gerekirdi. Bir taraftan bunları yerine getiriyordum çünkü yeterli görmüyordum kendimi. Egoma göre sadece yükselmeye izin vardı, düşüşe izin yoktu.

Çocukken hayalimde uzaklara gitmeyi arzulardım, bu süreçte bu arzum daha fazla yükselmeye başladı. Master ve Yüksek İnşaat Mühendisi Unvanı almak için Kanada Ülkesindeki üniversitelerde  okumaya karar verdim. Tüm işlemleri başlattım ama sonuç olarak Türkiye’ye geldim. Tüm hayallerim suya düşmüştü.

2008 yılında Türkiye’ye geldim. Yeniden dil öğrenmek yaşadığım yere uyum sağlamak derken her şeyi yeniden başlamam ile yepyeni bir maceraya atıldım. Bu süreçte kendimi sanki oradan oraya savurulmuş gibi, benim isteklerim değil de birileri bana yaşayacağım şeyleri dayatıyormuş gibi hissettim. Çin Devlet Enerji Firması ile Türkiye Termik Santral Projelerinde hem inşaat mühendisi hem de tercüman olarak çalıştım. Her şey çok güzel gitmesine başarılar kazanmama yükselmeme rağmen hayatımda duygusal olarak bir çöküşe girdim.

2014 yılında bir arkadaşımın verdiği kitap ile içsel yolculuğuma çıktım. Aykut Oğut’unkitabını okudum . Daha sonra Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un  workshoplarınakatıldım. Açtıkları ilk Yaşam Koçluğu programının 1. Modülünü tamamladım. Bu süreçte nefes terapisi eğitimi, kundalini yoga ve meditasyon hayatımda bana eşlik etti.

2021-2022 yılında Canım Hocam ve Ruh Rehberim Tülay Şeyban’ın verdiği Simya Noktası Koçluk Eğitimine katıldım. 1160 saat ve 11 ay süren eğitimde tamamen içe döndüğüm bir yolculuğa çıktım. O güne kadar aldığım eğitimler sadece bilge olarak hayatımda olurkenSimya Noktası eğitimi ile o bilgeler kendi üzerimde çalışmamla içime akmaya başladı ve bildiklerimi deneyimlerle hayatımda uygulamaya başladım. Çin’den buraya kadar getirdiğim bir türlü anlamadığım döngülerimden özgürleştim. Simya Noktasının 2022-2023 sertifika programlarında destek koçu olarak çalıştım. Kendimi anlamaya başladım. Uyandığım en güzel şey ise kendim olmak oldu. Canım hocam Tülay’ın söylediği ‘’inandıkların senin projeksiyonun, nerede olursan ol, onu olduğu gibi dışarıya yansıtırsın’’ ı derinden hissettim ve yaşadım. Evet, şu an hayatımda muhteşem değişimler oldu, en basiti günlük hayatımın rutinleri dahi çok güzel değişti. Gün içinde daha çok coşkumu, keyfi hissederek yaşıyorum. Zamanımın daha çok genişlediği bereketi ile günümü yarın yine gel diyerek şükranla uğurlayabiliyorum. Bir destekle yürümek istersen senin için buradayım.

Tel: 0530-737-2888

G-mail: milla.emin@gmail.com

İnstagram: millaemn

Süre:

40 – 60 dakika

Görüşme:

Online ya da Telefon ile

Ödeme:

Kredi Kartı veya Havale

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

Bireysel seans paketimiz 4 hafta boyunca haftada 1 defa telefonla veya online görüşmeyi kapsar.

Bu seans satın almanız için daha önce herhangi bir çalışmamıza katılmış olmanız gerekmez.

Seans ücreti 3000 TL’dir.

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Acil durumlarda 24 saat önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelememiz mümkün. Ancak bu süreden sonra seans ertelenmeyecek ve yapılmış sayılacaktır. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.

Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba Ego Kodu seansı için sorularınız varsa bize buradan ulaşabilirsiniz.