Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Regresyon Seansı

Yaşamın sizin için yeniden güzelleşmesi, hayat amacınızı tekrar hatırlamanız, değişimi keyifle yaşamanız için regresyon seansı harika bir başlangıç olabilir.

Bazen nedenini bilemediğimiz, bizi yöneten, sıkışık hissettiğimiz, çözemediğimiz, nedenini bulamadığımız ama yaşam kalitemizi düşüren duyguların etkisi altında olabiliriz. Regresyon kelimesi kaynağa inme, geriye gitme anlamına gelir. Regresyon seansı olumsuz duyguların kaynağına inme , nedenlerini bulma serbest bırakma, yarattığı çatışmaları çözme, kendinizle daha barışık, dingin ve farkındalık kazandığınız bir hale geçmenizi sağlayan bir tekniktir.

Hangi duyguların etkisinde olduğunuzu yaşadığınız istenmeyen durumlara bakarak da anlayabilirsiniz. Öfke patlamaları, isteklerinizi yaratamama, kendinizden , işinizden, ilişkinizden memnun olmama, kaygı, endişe, düşük enerjili olma gibi durumlar yaşıyorsanız, geçmiş olayları çözmek için regresyon seansı alabilirsiniz.

Bu sayede her gün beraber olarak, her an desteklenerek ve istediğiniz zaman bana ulaşarak değişimi yolculuğunuz keyifli bir serüvene dönüşür.

Süre:

40 – 60 dakika

Görüşme:

Online ya da Telefon ile

Ödeme:

Kredi Kartı veya Havale

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

Regresyon,

1. Standart regresyon,
2. Geçmiş yaşam regresyonu,
3. Yaşamlar arası yaşam regresyonu
4. Rüyalardan regresyon olmak üzere 4 farklı şekilde uygulanabilir.

Danışanın hangi regresyon seansını alacağı ise ön görüşme seansında yani ilk seansta kararlaştırılır.

Regresyon seansı 2 ayrı seans olarak uygulanır.

İlk seansta danışanın hipnoz ile ilgili bilgilendirilmesi, uygulanacak tekniğin anlatılması ve kendisinin neyi çözmek için bu seansı aldığı konuşulur. Danışanın yakın çevresi, aşamadığı durumların neler olduğu cevaplanır. Kısa bir hipnoz çalışması ile bir sonraki seans tarihi belirlenir. Seans süresi 30 -40 dakika arasında sürebilir.
İkinci seansta derin trans çalışması ile danışanın teta frekansına gelmesi sağlanır. Bilinçaltı seviyesinde hatırlanacak bu yaşam, geçmiş yaşam veya yaşamlar arası yaşam danışanın bilinci ile cevaplanır. Sorunlar çözümlendikten sonra seans bitirilir. Bilinçli hale tekrar gelen danışan ile seansın analizi yapılarak seans sonlandırılır. Seans süresi 2-4 saat arasında sürebilir.
Seans ücreti  kredi kartıyla 4500 TL’dir.

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Acil durumlarda 24 saat önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelememiz mümkün. Ancak bu süreden sonra seans ertelenmeyecek ve yapılmış sayılacaktır. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.

Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba birebir seanslarla ilgili sorularınız varsa bize buradan ulaşabilirsiniz.