Regresyon

Regresyon Seansı

Yaşamın sizin için yeniden güzelleşmesi, hayat amacınızı tekrar hatırlamanız, değişimi keyifle yaşamanız için regresyon seansı  harika bir başlangıç olabilir.

Bazen nedenini bilemediğimiz, bizi yöneten, sıkışık hissettiğimiz, çözemediğimiz, nedenini bulamadığımız ama yaşam kalitemizi düşüren duyguların etkisi altında olabiliriz. Regresyon kelimesi kaynağa inme,  geriye gitme anlamına gelir. Regresyon seansı olumsuz duyguların kaynağına inme , nedenlerini bulma serbest bırakma, yarattığı çatışmaları çözme, kendinizle daha barışık, dingin ve farkındalık kazandığınız bir hale geçmenizi sağlayan bir tekniktir.

Hangi duyguların etkisinde olduğunuzu yaşadığınız istenmeyen durumlara bakarak da anlayabilirsiniz. Öfke patlamaları, isteklerinizi yaratamama, kendinizden , işinizden, ilişkinizden memnun olmama, kaygı, endişe, düşük enerjili olma gibi durumlar yaşıyorsanız, geçmiş olayları çözmek için regresyon seansı alabilirsiniz.

Süre:

İlk Seans: 30 – 40 dakika

İkinci Seans: 2 – 4 saat

Görüşme:

Online ya da Telefon ile

Ödeme:

Kredi Kartı veya Havale

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

Regresyon,

1. Standart regresyon,
2. Geçmiş yaşam regresyonu,
3. Yaşamlar arası yaşam regresyonu
4. Rüyalardan regresyon olmak üzere 4 farklı şekilde uygulanabilir.

Danışanın hangi regresyon seansını alacağı ise ön görüşme seansında yani ilk seansta kararlaştırılır.

Regresyon seansı 2 ayrı seans olarak uygulanır.

  • İlk seansta danışanın hipnoz ile ilgili bilgilendirilmesi, uygulanacak tekniğin anlatılması ve kendisinin neyi çözmek için bu seansı aldığı konuşulur. Danışanın yakın çevresi, aşamadığı durumların neler olduğu cevaplanır. Kısa bir hipnoz çalışması ile bir sonraki seans tarihi belirlenir. Seans süresi 30 -40 dakika arasında sürebilir.
  • İkinci seansta derin trans çalışması ile danışanın teta frekansına gelmesi sağlanır. Bilinçaltı seviyesinde hatırlanacak bu yaşam, geçmiş yaşam veya yaşamlar arası yaşam danışanın bilinci ile cevaplanır. Sorunlar çözümlendikten sonra seans bitirilir. Bilinçli hale tekrar gelen danışan ile seansın analizi yapılarak seans sonlandırılır. Seans süresi 2-4 saat arasında sürebilir.
  • Seans ücreti havale ile 1800 TL, kredi kartıyla 1860 TL’dir.

Sepete Ekle

Yorumlar

Frekanslar/Yaratım- 3 bilinç çalışmasına katıldığımda soluk benizli, cansız, ailesiyle kalmaktan şikayet eden, kendinde sürekli kusur aradığı için artık gün içinde aynaya bakmak istemeyen bir insandım. Kendimden hiç ümidim yoktu hatta egom amaaan ne kadar değişebilirim ki zaten diyordu. Ben de belki hayatımda biraz değişiklik olur deyip katıldım. Değişim için 7.haftanın sonunu beklemeye gerek kalmadan daha 1. haftanın sonunda huzurlu ve dingin bir alana geçtim, dinlediğim…

Zeynep F.

İlk ilgimi çeken workhop’ın adı olmuştu, “Frekanslar ve Yaratım”, işte tam da aradığım şey! O sırada frekansım, enerjim o kadar yerlerdeydi ki, “Hadi kızım Ceren, Tülay tam senlik workshop açmış, katıl buna” dedim. İyi ki de demişim, yaşayan ölü olan, gözlerinin feri gitmiş, frekansı genelde 180’lerde (bunu da workshopta öğrendim :D) dolaşan ben; resmen yeniden hayata döndüm, gözlerimdeki o güzel ışık geri geldi, parıldamaya başladım.…

Ceren G.

Herkese merhabalar, Frekanslar/Yaratım-3 bilinç çalışmasında o kadar muhteşem farkındalıklar yaşadım ki hangisinden bahsedeceğimi şaşırıyorum. Bu çalışmada hedefim kilo vermek ve şu ana kadar neden kilo veremediğimi çözmekti. Çalışma boyunca kendimle ilgili farkındalıklarım beni bambaşka yerlere götürdü. Anladım ki ben bu workshoptan önce  başkaları tarafından kabul görmem, keyifli olmam, huzurlu olmama hatta bereketim bile kilo verme sırasında kendime uyguladığım baskı ile ilgiliymiş. Haftalık yaptığımız seanslardan birinde…

Hazem Yanpar

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar Ne Şekilde Yapılıyor?

 

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden veya telefonla yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

 

 

Ödemeyi Ne Şekilde Yapabilirim?

 

 

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

 

Taksitle Ödeme Yapmak Mümkün Mü?

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

 

Seans Günü Nasıl Belirleniyor?

 

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor. Acil durumlarda bir gün önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelemeniz mümkün. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

 

 

Türkiye’de Değilim Seans Alabilir Miyim?

 

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.