Yeniden Doğuş 2 – Yaşam Koçluğu Eğitimi

Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 45 Hafta ( 1000+ Saat )
Dersler: 19
Seviye: Beginner

Simya Noktası Podcast Yayınları

TÜLAY ŞEYBAN ile

SİMYA NOKTASI YENİDEN DOĞUŞ-2 YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ

( 45 HAFTA 1000+ SAAT)

Bu program  varoluşunun anlamını merak eden, kendini anlama yoluna çıkmak isteyen, kendi üzerinde uzun süre çalışmak isteyen, bu yolda olup yürüyen, bu yolda yürüyecek olanlara rehber olmak isteyen ruhlar için hazırlandı.

Bu program neyi bildiğinizden değil kim olmayı seçtiğinizden ve içinizdeki yaratım gücünden ilham alarak hazırladı.

Kanal bilgileri ışığında evrensel yasalar ile Darel Rutferford ,Aykut Oğut ve Esra B. Oğut öğretileri, kundlini yoga prensipleri ve uygulamaları  esas alınarak hazırlandı.

Hem bilimsel hem enerjisel beden-zihin-ruh üçgeninde önce kendini sonra bulunduğu yeri, o yerde etrafında olanları, yarattıklarını ve içindeki dansını çözen, deneyimleyen en nihayetinde rehber olmak isteyenlerin uğrayacağı duraklar belirlenerek modüllere bölündü.

Koçluk nedir? Yaşam koçu kimdir?

Koçluk, danışanın içinde bulunduğu durumun tahliline, bu durumu hangi inanç sistemi ile yarattığını bulmasına, kişinin ego kodlarını ve ego kazançlarını fark etmesine, sorunlarına, sorunlarının çözümü için sorular sorulmasına, sorulara kişinin cevap bulmasına, kendisiyle yüzleşmesine, yeni kararlar almasına, özgür seçimlerine ve isteği yönünde yaratım yapmasına dayanır.

Yaşam koçu sadece tahlil yapan, analiz eden ,doğru yerde doğru soruyu soran, bilgi aktaran kişi değildir. Danışanın egosunu görebilen, sorunun arkasındaki inanç sistemini bulduran, sorduğu sorulara alacağı cevaplarla ne yapacağını da çok iyi bilen kişidir ki bu noktada yaşam koçunun bilgisi değil deneyimi önemlidir. Yaşam koçu danışanına sorduğu soruları hayatının herhangi  bir yerinde cevaplamamış, danışanın verdiği  cevapları hayatının herhangi bir yerinde deneyimlememiş, kendi egosu ile iyi bir ilişki kuramamış, kendi hayatının otoritesi olamamış, bereketin belli bir basamağına kadar çıkamamış ise ne enerjisiyle ne bilgisiyle ne de duygusal olarak alan tutma kapasitesine sahip olamaz. Danışanı da çözümünü bulması noktasında ilerletemez. Değişimi ve dönüşümünü kendi yaşamamış bir yaşam koçunun ne kadar çok şey bilmesinin de bir anlamı olamaz.

Kendisi duygusal olarak stabil değilken ya da kendisi “biliyorum” dediklerini yaşamıyorken

(ya da yaşamamışken) yaşam koçluğu yapamaz.

Kendi değişimini içselleştiremeyen yaşam koçluğu yapamaz. Kendi sesini dinleyemeyen bir yaşam koçu danışanını duyamaz. İçsel yolculuğunda farkındalıkla kabulde olmayan bir yaşam koçu teknik yöntem ve eylem çözümlerini ezbere sunarak oldurtmaya çalışır. Evrensel yasaları, frekansları, çekim yasasını hayatının her alanında deneyimlemeyen bir yaşam koçu danışanın yarattıklarını ve söylediklerinin arkasında dönen oyunu göremez ve danışana gösteremez.

Aslolan yaşam koçunun neleri biliyor olduğu değil neleri deneyimine katmış ve karşıya da deneyimine katması adına yönlendirebilen, aktarabilen, egosundan bağımsız karşı tarafın egosunu görebilen, enerji okuyabilen olduğudur.

Bu eğitimin diğer eğitimlerden farkı nedir?

Bu eğitim sadece bilgi eğitimi değildir.

Eğitim içeriği sizlere basılı yayın olarak verilirse iki ayda okuyup bitirebilirsiniz. İçeriği deneyiminize katmanız ise belki bundan sonraki tüm yaşamınızı içerebilir. Eğitim süresince haftada 2 gün (bazı haftalar 3) canlı seanslar, (seanslardan biri, haftalık üzerinde duracağımız konu/ders seansı,

diğerleri verilen ödev/egzersizler ile size yapılacak canlı koçluklar olacaktır.) haftalık yapacağınız yazılı  ödevler, günlük yapacağınız kundalini yoga ve meditasyon pratikler, okuyacağınız kitap,

(kitap uygulama güç grubu toplantıları ders seanslarının son yarım saatinde zoom üzerinden seans sırasında yapılacaktır)

izleyeceğiniz dizi ve film ödevleri, yapacağınız güç grubu toplantıları

(“kitap güç grubu toplantısı” dışında) , kapalı gruplarda yapmak zorunda olduğunuz egzersizler, size ve sizin dışınızda eğitime katılanlara yapılacak koçluklar, son modülde kendi hazırlayacağınız workshoplar, yapacağınız koçluk uygulamaları, vereceğiniz eğitimler düşünüldüğünde bu eğitim sizin için  45 hafta, 7/24 devam eden bir yolculuk olacaktır.

Bu eğitime kimler katılabilir?

Öncelikle kendinin muhteşemliğini görmeye, zihninin ve duygularının kontrolünü almaya, bildiklerini hücresel seviyede yaşamına katmaya, enerji ve frekansına sahip çıkmaya, içindeki çocuğa ulaşmaya, egosuna yaşam koçluğu yapabilmeye, kendi değerine ve potansiyeline uyanmaya, isteklerini oldurtmaya değil akışta kalarak isteklerine ait olmaya, kendi üzerinde adanmış bir şekilde çalışmaya, kendini kendinden yeniden doğurmaya, geçtiği yollardan geçecek olanlara rehber olmaya gönüllü olan herkesin katılımına açıktır.

MODÜLLER

 1.MODÜL:  BEN KİMİM? EGO İLE İLİŞKİ/YARATIM

(KUNDALİNİ YOGA = ALT ÜÇGEN-1,2,3.ÇAKRA)

23.EYLÜL.2022 – 23.KASIM.2022 / 10 HAFTA

 • EGO KARARI/KODU
 • EGO KAZANCI
 • EGO İKNASI
 • EVRENSEL YASALAR
 • YARATIM

2. MODÜL: KİM OLMAYI SEÇİYORUM? ENERJİM/BEREKET/YARATIM

09.ARALIK.2022 – 08.MART.2023 / 13 HAFTA

(KUNDALİNİ YOGA = KALP ÇAKRA) 

 • DÜŞÜNCELERİM
 • DUYGULARIM
 • ENERJİM VE ENERJİ ALANIM
 • ÇOCUKSU TEMA
 • YETİŞKİN OLABİLME
 • EGO İLE İLİŞKİ
 • YARATIM

3. MODÜL: YENİDEN DOĞUŞ-VAROLUŞ SEÇİMİ/FREKANSLAR/YARATIM

(KUNDALİNİ YOGA : ÜST ÜÇGEN-5,6,7,8.ÇAKRA)

24.MART.2022 – 26.TEMMUZ.2022 /18 HAFTA

 • VAROLUŞ SEÇİMİ
 • FREKANSLAR
 • EGO İLE İLİŞKİ
 • ENERJİ OKUMA
 • KOÇLUK UYGULAMALARI
 • EĞİTİM HAZIRLAMA
 • WORKSHOP PLANLAMA
 • YARATIM
 • YÜZ YÜZE İNZİVA VE SERTİFİKA TÖRENİ

EĞİTİM ÜCRETİ:

MODÜL ÜCRETİ (TL)

1.MODÜL

3500

2.MODÜL

5500

3.MODÜL

7000

TOPLAM

16000

TEK SEFERDE PEŞİN ÖDEME ÜCRETİ

14000

Ön kayıt ücreti, erken kayıt ücreti YOKTUR.

Modül ücretleri paymes şirketi aracılığı ile ödeneceği için istenildiği sayıda taksit yapılabilir.

Eğitim kayıtları ve ödemeler 15.Ağustos.2022 tarihinde açılacaktır.

Kayıtlar 20.Eylül.2022 tarihinde kapatılacaktır .Bu tarih ödeme ve kayıt için de son tarihtir.

Eğitime devam edilmesi halinde her modülden bir hafta önce modülün ücreti ödenmiş olmalıdır.

Tüm modüllere katılanlar

“Simya Noktası Yaşam Koçluğu Eğitimi” sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

Eğitimler online zoom programı üzerinden yapılacak, seans tekrarları bir sonraki seans kadar izlenmek üzere katılımcılar ile paylaşılacaktır. Eğitimler  Türkiye saati ile akşam 20:00- 22:00 saatleri arasında olacaktır. (Eğitim tarihleri ve içeriklerinde katılımcıların bilgisi dahilinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.)

İnziva programı ücrete dahil değildir. Son modülde tarih, ücret, yer bilgilendirilmesi yapılacaktır.

Eğitime kayıt olmaya karar vermeniz halinde size bir kayıt sözleşmesi gönderilecektir. Sözleşmeyi doldurup ıslak imza ile  imzaladıktan sonra mail ile simyanoktasi@gmail.com adresine yollamanız ve web sitemizden ödeme yaparak kaydınızı tamamlamanız gerekmektedir. Sorularınızı mail adresine veya whatsapp hattına yazabilirsiniz. 05309948393.

Görüşmek dileği ile sevgiler.

Tülay Şeyban.

Yeniden Doğuş 1 Yaşam Koçluğu Eğitimi Katılımcı Yorumları

Yeniden Doğuş’tan haberim olduğunda çok heyecanlanmıştım ve hemen bu grubun içerisinde olmalıyım demiştim. 11 aylık bu süreç benim için çoook uzun bir yolculuktu. Kendime doğru yaptığım bu yolculukta dengede kalmayı, egomla ilişkimi geliştirmeyi, içimdeki çocuklarla yolculuğun nasıl daha keyifli hale geleceğini ve daha çok anda kalmayı öğrendim. Süreç boyunca zorlandığım, anlamadığım, anlamlandıramadığım hatta arada kopuşlar yaşadığım zamanlar oldu. Her seferinde frekansımı, enerjimi yükseltmeyi deneyimlerek öğrendim. Kendi değerime, kendimin en yüksek versiyonumu deneyimlemeye ve içimdeki potansiyelimi fark etmeye doğru yaptığım bu yolculukta hep, iyi ki simyanoktasındayım dedim. Tülay’ın disiplinli, hiç ders aksatmadan, adanmışlıkla hazırladığı ve yürüttüğü bu program sayesinde kendimle ilişkimde yepyeni bir noktadayım. Yolculuk, öğrenme, deneyim ve en önemlisi de hayat devam ediyor… Öğrendiğim her yeni bilgi ve yaşadığım her dönüşüm için sevgili Tülay’a ve yolculuğuma eşlik eden değerli ekip arkadaşlarıma teşekkürlerimle…

Özge Mutlu

Program boyunca egomu korkutmamak adına adım adım gitmeye ve heyecanımı takip etmeye devam ettim. Tülay’ın harika programı ve yöntemleriyle 3 modül ve 45 haftanın su gibi geçtiğini, programın bitmesi nedeniyle üzüldüğümü ama bana kattıkları için de çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. 45 hafta sonunda en iyi versiyonumuna ulaştığımı da kesinlikle söyleyebilirim. Hiçbir şekilde yargılamayan, sürekli verici alandan bizim için en iyisini isteyen ve bunun için bizi müthiş motive eden, her gün farklı şeylere uyanmamızı sağlayan, bilgiden çok deneyimimize katmak için bize yollar gösteren kocaman yürekli insan Tülay’a teşekkür etmek istiyorum. O benim en güzel, en harika rehberim ve umuyorum ki hep öyle kalacak. Ona küçük bir teşekkür olarak yapabileceğim şey sanırım öğrendiklerimi paylaşmak ve kendimi daha da geliştirmek. Neler mi değişti derseniz hayatımda, sayfalara sığmayacağı için sadece kısa cümlelerle şu şekilde özetleyebilirim. Egomla ilişkim hala harika değil ama çok yol kat ettiğimin farkındayım. Eskiden egomla sıkça kavga ederken şimdi çok daha uyumlu bir ilişkimiz olduğunu söyleyebilirim. Ego ile ilişki güzelleştikçe hedeflere ulaşmak da çok daha kolaylaşıyor. Duygusal olarak çok daha stabil kalabildiğimi, kendi egomun farkında olduğumu, özgüvenimin çok daha yükseldiğini, çok daha fazla hayatımda coşkuya izin verdiğimi, hayatımdaki bütün işleri çok organize ve kolaylıkta yaptığımı, bolluk ve bereketimin müthiş bir şekilde arttığını da söyleyebilirim. İnsanın egosu ile ilişkisi düzeldikçe çevresiyle olan ilişkisinin güzelleştiğini deneyimledim. Geçen seneye kadar kendimden esirgediğim sevgi ve şefkat eksikliğinin farkına varıp, bu konuda çok çalışıp, kendime karşı da nazik olmayı, kendimi sevmeyi öğrendim. En çok da dinlemeyi harika bir şekilde öğrendiğim için şükürler olsun. Yaptığımız harika yoga setleri, nefes çalışmaları ve muhtelif uygulamalarla kendimi çok daha yakından tanıma fırsatı buldum. Programın sonunda herkesin hazırlanıp sunduğu seminerler bilgi ve deneyimlerimizi paylaşma ve harika bir tekrar fırsatı sağladı bize. Şu anda gerçekte anda olmayı, anı yaşamayı, mutluluğun sadece bir seçim olduğunu, yüksek frekanslarda bir yaşamı deneyimlemeyi ve buraya sığdıramadığım çok şeyi yine canım rehberin Tülay’dan öğrendim. Varlığın, kocaman yüreğin, öğrenip deneyimimize kattığın ve katacağın her şey için teşekkürler. İyi ki varsın Işık Kadın. Seni seviyorum. T.Tarkan AKSOY

Tarkan A.

Merhabalar 1 yıl önce kafam çok karışık,çok sorgulayan ve içimde bitmeyen boşluk hissi vardı.Bir arayış içinde günlerimi geçiyordum.Neden ? böyle hissediyorum,Neden aynı şeyleri yaşıyorum.Neden? Neden? ve Hayatımda Nedenler o kadar çoktu ki! Ve bir gün bir şeyler yapmalıyım ,böyle hayatımı sürdürmek istemiyorum düşünceleri içinde karşıma Simya Noktası Tülay Şeyban çıktı.Hazır olan’a öğretmeni gelirmiş. Ben hazırdım ve geldi. Açtığı Yaşam Koçluğu eğitimine atladım resmen çünkü biliyordum sadece bir eğitim değil,kendi üzerimde çalışacağım bir alandı ve buna güvendim.Evet daha öncede bir çok eğitime katılmış biri olarak şunu net söyleyebilirim, Tülay’ın vericiliği, alan tutması, bu işe gönül vermesi, derin dinlemesi bana ilham oldu.. Bende neler mi? değişti; Kendimi çok daha sevmeye,kendimi olduğum gibi Kabul eden,Tüm hissettiğim duygularıma izin veren ,kendi gücümü tekrar hatırlayan versiyonuma geçtim.Ben içsel değiştikce ,Bereketim arttı,hiç hesapta yokken,istediğim şehirde ev yaratımı yaptım ,Sosyal ilişkilerimi değişmeye başladı.Benim için en önemlisi Kendimi Anlamaya başladım. Bana bu yolculukta rehberlik ettiği için ,Yaşam koçluğu mesleğini bana sevdirdiği için , çok teşekkür ediyorum. Simya noktası Yaşam Kocu mezunu olmaktan onur duyuyorum. Çok Teşekkürler Tülay Şeyban. ESİN.

Esin

Bu eğitim bana en çok yaratım gücümüzün muhteşemliğini ve egomun sesini dinlemeyi ,onu anlamayı ve onunla nasıl ilişki kurmam gerektiğini öğretti. Çekim yasasının aldığımız kararlarla nasıl işlediğini fark etmemi , kendi ruhuma yolculugumun adım adım nasıl yapıldığını öğretti … Anda kalmanın mucizelerini, hayatımızın her anında ne kadar olumlu etkileri olduğunu deneyimledim. Kendi yaratım gücümün ne kadar kuvvetli olduğunu da fark ettim. Yarattıklarımı ve yaratabileceklerimi düşündükçe, bu farkındalıkla hissettiğim heyecan tarifsiz bir hal alıyor. Sevginin, paylaşımın herseyin ne kadar üstünde olduğunu fark ettim. Acılarla yüzleşmenin, acıyı deneyimleyip buna çözümler üreterek mutluluğa ve iç huzura ulaşmanın, kendi değerini fark edip değerine sahip çıkabilmenin nasıl olduğunu bana neler kattığını öğrendim. Yıllarca müzikle uğraşıyor olmama rağmen Hayatın her anının bir melodi olduğunu deneyimledim ve hayatımın her anına bu bakış açısını katabilmeyi ogrendim. Müziğin hayatımızın her anında , hem de burnumuzun dibinde durduğunu , aldığım her nefeste bu melodiyi duyabilmeyi öğrendim . Tülay hocamla Yeniden doğuş koçluk eğitimi bana kendime koçluk yapma yolunda attığım muhteşem bir adım oldu. Bu eğitime katılmak, benim ömrüm boyunca kendime yaptığım en muhteşem yatırım oldu. Son olarak İnzivada ve devamında sertifika toreninde yaşadıklarım ise gerçekten tamamen bir “yeniden doğuş”süreciydi. İnanılmaz yoğun , çok çok güzel duygularla bu egitimi bitirmiş olmak ,bana kattıkları ve hayatım boyunca bana katacaklarını düşündükçe heyecandan yüreğimin pır pır etmesi tarifi mümkün olmayan bir huzur ve mutluluk yaşatıyor. Daha buraya satırlar dolusu yazıp anlatabilirim. Ne iyi yapmışım kendime bu muhteşem hediyeyi vermişim. Başta Tülay hocamın varlığına sonsuz şükrediyorum .Bu muhteşem yolculuğa Tülay Şeyban hocamla çıkmayı seçtiğim için kendimi takdir ve tebrik ediyorum.Tesekkurler biraz daha lütfen. ECE.

Ece

Hangi duygularımdan bahsetsem şu duyguma haksızlık edermiş gibiyim. İsmi üzerinde “yeniden doğuş”, söylenmesi iki kelimeyle çok basit geliyor, içindeki anlamı, taaaa atalarımızda getirdiğimiz ismini cismini bilmediğimiz neden ben bu döngüdeyim devamlı dediğimiz bir ışık topu gibiydi “yeniden doğuş” Tek başına değildi elbette bu “yenidendoğuş” 11aylık süreçte yanımda bulunan güzel ruhların anlattıkları, fark ettirdikleri kendi döngülerinin içersinde anlamlandıra madıkları onların kafaları karışıkken benim ahaaaa oluşlarım.. Hiçbir şeyin gerçekten boşuna olmadığını deneyimlediğim muhteşem bir “yenidendoğuş” Sertifikaya ilk başladığımızda, sorduğum soru neden bu aileyi seçtiğim di? Şimdi anlıyorum ki gerçek sevgiyi deneyimlemeye gelmişim.. “GERÇEKTEN SEVİLİYORUM VE BU BURNUMUN DİREĞİNİ SIZLATIYOR” Sertifikaya başladığımızda ikinci sorduğum soru, biz bu parayı verecek miyiz? şimdi diyorum ki milyonlar versem bu duygulara paha biçilemezmiş… Üstüne ben verebilirim. Sertifikaya başlamadan önce, annemle ilişkimiz berbat, abimle şöyle böyle, bağımlı olduğu enerjisel olarak paçalarına yapışıp sevgisini istediği sevgilisinden ayrılmış uzunca bir yıldan sonra.. Kendimi Sevgili hocam Tülay Şeyban’ın rehberliğine teslim etmiştim.. Birilerine güvenmek duygusu muazzam.! Güvenildiğinden emin olduğun bir duyguyla birlikte.. Canım hocam yine gözyaşlarım pıt. Ve inziva topraklarındayken, canım abime hediye seçerken kendisinin benim hesabıma para yatırıp oralarda ihtiyacın olur yanında kalsın demesi, bereketin yaratımın bu kadar kolay alma verme dengesini bu kadar muazzam yaşamak harika.. Yurda dönüş yaptığımda, ilk deneyimlerinden biri sevgilimin bana, dur sana sarılayım da kalp ritimlerimiz birbirimize uyumlansin demesiyle, gerçekten haykırarak seviliyorum diye bağırasım geldi. Ben bunları yazarken yine gözyaşlarım pıt. Beni seviyorum, bizi seviyorum. Sevgili hocam rehberim Tülay Şeyban’ı seviyorum. MEHTAP

Mehtap

Simya Noktası eğitimlerine zaten katılıyordum ancak koçluk programının açılmasını da çok arzu ediyordum.Benim gibi daha bir çok kişi aynı şeyi arzu etmiş olmalı ki bu güzel programı hep beraber yarattık. Yani ben bu programın açıldığı haberini birden duymadım zaten bekliyordum ve asla kaçıramazdım. Programa katılma amacım tamamen kendi üzerimde çalışmaktı ancak içimde Yaşam Koçu olmak isteyen buna çok hazır bir yanım olduğunu da koçluk programı sürerken keşfettim.Koçluk süresince hissettiğim en değerli şeylerden birisi Tülay’ı her an yanımda hissedişim ve muazzam desteğiydi.Ve inziva günü dönüp kendime baktığımda bambaşka bir kadına bakıyordum. Dönüşümüm o anda bana tırtılın kelebeğe geçişi gibi hissettirdi .Bunların yanı sıra dönüşen sadece ben değildim tabiki hayatımda dönüşüp değişmişti.Programa ilk başladığımda hayatımda sorunlu bir sevgili, yönetici ve iş vardı. Program sonunda muhteşem bir aşk ,35 metrekare ev yerine 135 metrekare bir ev,aylık gelirde tam tamına %150 artış,ve ve her gün sadece eğlenerek iş yapmak için gidilen muhteşem iş ve arkadaşlar vardı.Dönüşüm içeride başlar,en güzel şeyler ise Simya Noktası’yla. Ve sen canım Tülay’ım seni öylesine çok seviyorum ki. İyi ki varsın. İyi ki bu yola çıkmışsın da karşıma çıkmışsın. İyi ki seni tanımışım. İyi ki bu koçluğu açtın. İyi ki öğrettiklerinin tam olarak bir insanda yaşam bulmuş hali olarak her gün ilham oldun. Seni seviyorum iyi ki varsın. Teşekkürler çoook daha fazla lütfen. ❤️🌸 ASİYE.

Asiye S.

Atölye Kaynakları

File size: 54 kb

Yaşam Koçluğu İçerik

File size: 19 kb

Modül 1 - BEN KİMİM? EGO İLE İLİŞKİ/YARATIM 10 HAFTA [ 23.EYLÜL.2022 - 23.KASIM.2022 ]

1
Ego Kazancı
2
Ego İknası
3
Evrensel Yasalar
4
Yaratım

Modül 2 - KİM OLMAYI SEÇİYORUM? ENERJİM/BEREKET/YARATIM | 13 HAFTA [ 09.ARALIK.2022 - 08.MART.2023 ] 6025

1
Duygularım
2
Enerji Alanım
3
Çocuksu Tema
4
Yetişkin olabilme
5
Ego İle İlişki
6
Yaratım

Modül 3 - ENİDEN DOĞUŞ-VAROLUŞ SEÇİMİ/FREKANSLAR/YARATIM 18 Hafta [24.MART.2022 - 26.TEMMUZ.2022]

1
Varoluş Seçimi
2
Frekanslar
3
Ego İle İlişki
4
Enerji Okuma Kanallık
5
Koçluk Uygulamaları
6
Eğitim Hazırlama
7
Workshop Planlama
8
Yaratım
9
YÜZ YÜZE İNZİVA VE SERTİFİKA TÖRENİ ( 27.HAZİRAN-3 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA)
Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.