Yetişkin Olmak ve Yaratım
Online
Tarih: 17.02.2021
9 Hafta Bilgi Al

GEÇMİŞ EĞİTİMLERİMİZ

İlişkiler

Kendin ile ilişkin, hayat ile dansının ritmidir.
Sana göre hayat zor mu?
İnsanlar güvenilmez ve kötü mü?
Aşk imkansız ve acı mı?
Para değersiz ya da anlamsız mı?
İlişkiler Bilinç Çalışması; seni sınırlayan ve sıkıştıran tüm düşüncelerini, seni çaresiz hissettiren tüm duygularını fark edeceğin bir 8 hafta sunuyor sana.

24.11.2020’de başlayan bu atölyemiz sona ermiştir
⭐️8 hafta boyunca Salı akşamları 20.30-22.00 arasında canlı seansımız ve sonrasında izleyebileceğiniz seans tekrarımız olacak.
⭐️Haftalık ödevleriniz ve canlı koçluklar,
⭐️Derin trans hipnoterapi seansımız,
⭐️Günlük dinleyececeğiniz olumlama ses kayıtlarınız,
⭐️Günlük yapacağınız meditasyonlar,
⭐️Kapalı gruplarımızda paylaşacağınız egzersizleriniz,
⭐️Her hafta yapacağınız grup toplantılarınız olacak.

Değişim kaçınılmaz olduğu için değil keyifli olduğu için 8 hafta boyunca her anının tadına varacağımız konforlu bir yolculuk olacak.

Sorularınız için 0530 994 83 93 ‘ü arayabilir, simyanoktasi@gmail.com’a yazabilirsiniz.

Işığım Sana Aşığım

Yaşamın değerini, kendimize verdiğimiz değer kadar anlayabiliriz.
Hayallerimizi, kendinize verdiğimiz değer kadar hak ettiğimizi düşünürüz.
Enerjimize kendimize verdiğimiz değer kadar sahip çıkarız.
Ve ışığımız kendimize verdiğimiz değerin yansımasıdır.

Devamını oku

Mutluluk Sanatı

Mutlu olmadığımız zaman sağlıklı da olamayız. Mutlu olmadığımız zaman sevgiyi de hissedemeyiz ve kabul de edemeyiz. Mutlu değilsek zengin de olamayız, para da kazanamayız,bereketi de hissedemeyiz.
Hepimiz kendi yaşamlarımızın sanatçısıyız.
Mutluluk sanatı bir sanatçının yeteneğini geliştirmesi gibidir.

Devamını oku

simya noktası workshop

Frekanslar / Yaratım – 3

Frekanslar, ego ve çekim yasasının yaşadıklarımızla ilgisini merak ediyor musunuz? “İstiyorum ama olmuyor” döngüsünden çıkmak ister misiniz? Şans ve tesadüf sandıklarınızın kendi yaratımınız olduğunu anlayıp, hayatı istediğiniz doğrultuda yaşamak ister misiniz?

Devamını oku

Çocuksu Tema – İçimdeki Çocuk

Geçmişte takılı kaldığımız,çözemediğimiz olaylar ya da bu olaylar sonucu aldığımız kararlar,bizi o bilinç halimize yani o yaşımıza sabitler. Biz büyüdüğümüzü zannederken sadece o yaşımızın duygusunu içimizde büyütürüz. Bu nedenle yaratımlarımız o yaş çocuğuna ait olur.

Devamını oku

Sağlık Çalışanlarına Hediye

Tüm sağlık çalışanlarının güçlerini en fazla sahiplendikleri bu günlerde duygusal ve ruhsal dengeye en fazla ihtiyaç hissettikleri bu süreçte, enerjilerini çok daha fazla dışa verdikleri bu zamanlarda zihinsel, ruhsal ve duygusal olarak destek olmak için buradayız 🙂

Devamını oku

simya noktası workshop

Ben Varsam… Hayat Var

Yarattığımız her şey algımızın sınırları kadardır. 5 hafta sürecek olan online bilinç çalışması 8 Mayıs’ta başlıyor! Bilincimiz genişledikçe yarattıklarımız ve yarattıklarımız ile dansımız da genişler, rahatlar, kolaylaşır.

Devamını oku

Ben (Yalnız) Egom Değilim

Kişisel farkındalık yolunun büyük bir bölümü “kendimizle ilişkimiz” üzerine kuruludur. Çekim yasası kendimle ilişkimizde hissettiğimiz duyguları bize getirir. Frekansımız ise yine kendimizle ilişkimizde yaşadığımız bu duyguların titreşimidir. Kendimizle ilişkimiz “Egomuzla ilişkimiz“dir. Bu yüzden egomuz ile iyi bir ilişkimiz yok ise hiçbir teknik bize yolculuğumuz boyunca istediğimiz konforu sunamaz. Kullandığımız uyguladığımız,teknikler ritüeller,olumlamalar bu yüzden belli bir süre sonra bize hizmet etmez. Ya bırakırız ya da bir tekniğe başlarız. Bu bilinç çalışması sizin geçmişten getirdiğiniz düşünce kalıplarını bulmaya, düşünen değil düşündüğünü fark eden yani egosunun farkında olan kişi olmanız için hazırlandı. 4 Mart’ta başlayacak 1.modülde bu düşünce kalıplarımızı ve neden onlara tutunduğumuzu görüp anlayacak, 18 Mart’ta başlayacak 2.modülde ise değiştirmek istediğimiz geçmiş kararları bırakıp özgürleşeceğiz. Her modülden sonra iki hafta whatsapp ve facebook kapalı grubumuzda egzersiz, teknik, meditasyon ve ödevlerimiz ile çalışma tam bir ay sürecek. Sorularınız için 0530 994 83 93 ‘ü arayabilir, simyanoktasi@gmail.com’a yazabilirsiniz.

evrensel şifa workshop

İlişkiler

Aşkı ve sevgiyi parlatacağımız, 14 Şubat’ta başlayacak 5 haftalık online çalışmada: ❤Neden her ilişkimde bir yerden sonra aynı şeyleri yaşıyorum? ❤Beni daha çok sevmesi için ne yapmalıyım? ❤Niçin hayatımıa hep aynı tarz kişiler giriyor? ❤Nasıl güvenebilirim? ❤İlişkilerimde tekrar eden ego kararlarımı bulabilir miyim? ❤Bulduktan sonra nasıl değiştirebilirim? ❤Değiştirdiğimi nasıl anlarım? ❤İdeal ilişkinin tanımı nedir? ❤İlşikinin sınırı olur mu? ❤İlişkideki sessiz anlaşmalarımı nasıl bulabilirim? Sorularının cevaplarını bilince indireceksiniz. 5 koldan ilerleyeceksiniz: 💫Canlı seans 💫Seans tekrarları 💫Kapalı facebook grubu 💫Whatsapp grubu 💫Güç grubu Farkındalıklarınızı ödevleriniz ile deneyimlerinize katarken, günlük ses kayıtları ile enerjinizi yükselteceksiniz. Meditasyon ile sezgilerinizi açıp sakinleşirken, kapalı grup paylaşımlarında grubun toplu enerjisi ile bilinç değişimi yaşıyor olacaksınız. Haftada bir güç grubu toplantıları ve seanslardaki koçluklar ile desteklenerek ilerlediğinizi hissedeceksiniz. Bu bilinç çalışması bittiğinde; sevgilinize, eşinize, kardeşinize, arkadaşınıza, çocuğunuza, annenize-babanıza, hayata ve kendinize duyduğunuz tüm duygularınız değişecek ve yeni bir siz ile tanışacaksınız.

bolluk bereket workshop

Bolluk Bereket

7 + 1 Haftalık Online Workshop 26 Aralık 2019 – 13 Şubat 2020 2019’un son, 2020’nin ilk online workshopu. Hem perdeyi kapatırken hem yeni bir perde açarken olabilecek en temel, en esas, en öz çalışma; Çünkü içinde huzur, zenginlik, para, coşku, sağlık, ilişkiler, dostluk, sevgi, eş, iş var…(ve bunu sonsuza kadar uzatabiliriz) Peki neler yapacağız 7 hafta boyunca? Çekim yasasını, alma-verme dengesini, enerjimizi ve enerji kaçaklarımızı, önceliğimizi ve odağımızı, varlarımızı ve yoklarımızı, egomuzu ve ego kodlarımızı, inançlarımızı ve duygularımızı, zihnimizi, düşüncelerimizi ve isteklerimizi, hislerimizi, sezgilerimizi ve yarattıklarımızı, sorunlarımızı ve bakış açımızı, yaratımı ve evrensel birikimlerimizi, aitliği ve frekansları ilmek ilmek bilince indireceğiz. 3 farklı ortamda bir arada olacağız. Canlı seanslarımızın olduğu zoom programı. Teknik, egzersiz ve meditasyonları paylaştığımız kapalı Facebook grubu. Hatırlatma ve farkındalıkları paylaştığımız whatsapp grubu. ⭐Her hafta canlı seanslarda konuları anlayıp, ödevleri inceleyip, koçluklar alacaksınız. Canlı seansların tekrarları bir sonraki seansa kadar izlemeniz için size yollanacak. ⭐Haftada bir gün güç grubu toplantılarınızı yapacaksınız. ⭐Her gün Facebook grubunda günlük yapmanız gereken teknik, egzersizleri paylaşacak, canlı yayınlar ile geri dönütleri alacaksınız. Sorularınız için 0530 994 83 93 ‘ü arayabilir, simyanoktasi@gmail.com’a yazabilirsiniz.

evrensel şifa workshop

Evrensel Şifa

6 Aralık 2019 Saat 20:00’de Dünyanın istediğiniz yerinden katılabileceğiniz (bilgisayar, telefon veya tablet) online workshop EVRENSEL ŞİFA’da buluşuyoruz. Bu workshop ile hem siz şifalanacaksınız hem de sokak hayvanları şifalanacak. Workshopta ⭐Hastalıkları neden yaşadığımızı (fiziksel ve ruhsal) nasıl şifalanacağımızı, ⭐Hastalıkları hangi kararlarımız ile bedenimizde oluşturduğumuzu ve tuttuğumuzu, ⭐Beynin yapısını, hastalıkların hem zihinsel hem enerjisel sebeplerini görüp, koçluk alıp anlayacağız. ⭐Seansın sonunda şifa meditasyonu yapacağız. ⭐Kapalı facebook grubumuz olacak. ⭐Seans tekrarını sizlerle paylaşılacak. ⭐Facebook grubunda devam edebileceğiniz ayrı bir şifa meditasyonu ve grupta paylaşacağınız egzersiz ödeviniz olacak. ⭐Workshopa katılanlar arasında yapılacak çekiliş ile 3 kişiye 26 Aralık’ta 3.defa açılacak olan “Bolluk Bereket Workshopu”u hediye edilecek. ⭐Ayrıca workshop geliri sokak hayvanlarının yeme barınma ve tedavi masrafları için bağışlanacak. Workshop katılım ücreti sokak hayvanları için çok cüzi bir miktar: ⭐Detaylı bilgi veya sorularınız için mail yazabilirsiniz veya telefonla bize ulaşabilirsiniz. simyanoktasi@gmail.com – 0530 994 83 93

Kişisel Gelişim Workshop

Hayatını Kurgula

9 Ekim 2019 (5+1 hafta) -Değersizlik kodunuz varsa kendinizi değerli hissetmek için zorlanmanız gerektiğini kurgularsınız. -Hak etmiyorum kodunuz varsa (küçük/büyük) herhangi bir şeyi hak etmek için çabalamanız gerektiğini kurgularsınız. -Sevilmem kodunuz varsa ya sizi sevmeyenler ile ya da sevse bile sizin kabul edemediğiniz durumları kurgularsınız. Bu kodları biz aldık. Beynimiz bu programla çalışıyor algoritmayı bu kodlarla yazdık. Kodlarınızı yeniden yazma,programınızı istediğiniz algoritma ile kurma gücü sizde. Bunu fark etmek, dönüştürmek, pratiğe geçirmek için harika bir online workshop ❤️Her hafta canlı seans ve koçluklar ❤️Her gün kapalı grupta paylaştığımız egzersiz ve teknikler ❤️Ne zaman,nerede,kaç yaşında aldık? ❤️Bu kodları nasıl dönüştürürüz? ❤️Buluşlar, a-ha’lar, wooww’lar filmler ödevler, deneyimler, göz kırpışlar, yaratımlar ile eğlenerek hayatımızı kurgulamak için bir arada olacağız.

Neden olmuyor? Neden ben? Nasıl olur? Nasıl bir ben?

2 kurdan oluşan 1 ay sürecek olan çalışmamızda; 🌟2 hafta ara ile 2 online canlı seans. 🌟1 ay boyunca teknik, egzersiz, ödevleri paylaşacağımız kapalı grup. 🌟Seans tekrarları. 🌟Güç grubu toplantıları. 🌟Kapalı grupta yaptığım canlı yayınlar ile isteklerimizi yaratma yolculuğuna çıkıyoruz. 1.KUR 2.Eylül.2019 Neden olmuyor? Neden ben? 🌟İsteklerimizi neden yaratamadığımızı 🌟Neden istemediğimiz durumların bizim başımıza geldiğinin cevaplarını yani nedenlerini bulmuş olacaksınız. 🌟Bilgide aldığınız bu cevapları 2 hafta boyunca her gün kapalı grubumuzda paylaştığınız teknik ,egzersiz, ödev ve benim canlı yayınlarım ile deneyimize katıp bilinç düzeyinde yaşayacaksınız. 2.KUR 16.Eylül.2019 Nasıl olur? Nasıl bir ben? 🌟İsteklerimizi nasıl yaratabileceğimizi 🌟Nasıl bir “ben” olursak isteklerimize ait olacağımızın cevaplarını almış olacaksınız. 🌟Bilgide aldığınız bu cevapları 2 hafta boyunca her gün kapalı grubumuzda paylaştığınız teknik egzersiz, ödev ve benim canlı yayınlarım ile deneyimize katıp bilinç düzeyinde yaşayacaksınız. 🌟Kendinizin görüp, fark edip, anlayıp, uyanıp devam edeceğiniz 30 günlük muhteşem bir çalışmayı deneyimleyeceksiniz.

Gücüne Uyan Workshop’u

Sana her sabah güneşin doğuşu ile sorulan bir soru var; Gücüne uyanmaya hazır mısın? -Duygularınla dans etmeye. -Öfke krizlerini yönetmeye. -Acının içinden geçmeye. -İsteklerini zarifçe yaratmaya. -Hedeflerinde net olmaya. Hazır mısın? ❤Yeni workshop:Gücüne Uyan – 6.Ağustos’da 8 hafta yolculuk başlıyor ❤ Bu workshop; 🌟Nerede olduğuna değil, kim olmayı seçtiğine karar vermen için var. 🌟Zihnini sakinleştirip içsel sesini duyman için var. 🌟Ne yapman gerektiğini anlaman için değil, isteklerini yaratman için var. 🌟Senden bekleneni yapman için değil, gücüne uyanman için var.

Frekansımız ve Yararatımlarımız Workshopu

🌟 4 haftalık online çalışma 25 Nisan – 27 Mayıs 2019 “Yaratım” kelimesi deneyimlediğimiz her şeydir. İnsan olmamın ilk sebebi deneyimdir ve yaratımın kendisini her gün binlerce defa deneyimliyoruz. Bilinçle, ne istediğimizinden emin olarak mı yaratımlar yapıyoruz yoksa kader işte deyip önümüze geleni yaşarken mi buluyoruz kendimizi? Gün içerisinde birlikte olduğunuz kişilere bakın, onlarla neler konuştuğunuzun farkında olun. Evde eşinizle, annenizle, çocuğunuzla diyaloglarınızı gözlemleyin. Kendinizle kaldığınızda düşündüklerinizin vücudunuzdaki hislerini fark edin. İstediklerinizi mi yoksa istemediklerinizi mi daha çok deneyimliyorsunuz? Frekansınızın gün içinde nerelerde olduğu bu yaşadıklarınızda gizlidir. Tüm bu yaşadıklarınız sizin yaratımlarınızdır. FREKANSINIZA UYGUN YARATIMLAR YAPMAK ÇEKİM YASASININ İLK ŞARTIDIR. 🌟Her hafta canlı online bir araya geleceğiz. 🌟Ne yaratmak istiyoruz hedefimizi belirliyeceğiz. 🌟Kendi frekansımıza merhaba diyeceğiz. 🌟Frekansımızı isteğimize nasıl uyumlayacağımızı uygulamaları ile deneyimleyeceğiz.

Bolluk Berekete Aitim 2

9 HAFTA ONLINE WORKSHOP Bu workshop yapılmıştır. Başlangıç Tarihi : 11 Kasım 2018 Saat: 20:30 Bitiş Tarihi : 29 Aralık 2018 ⚡Bereket ile ilgili ait olduğunuz yeri görmek için, ⚡Ait olmak istediğiniz yere giderken sınırlarınızı, inançlarınızı fark etmek için, ⚡Bereketin basamaklarını öğrenmek, hedef koyarken egonun oyunlarını anlamak için, ⚡İnternetin olduğu her yerden katılabilirsin. ⚡Her hafta dersler, anlatımlar, koçluklar, güç grupları, ⚡Her gün kapalı grupta ödev ve egzersizler, ⚡Meditasyonlar,farkındalıklar, aahaa’lar, vay bee’ler, ⚡Evrensel yasalar, ego kodları, inanç sistemleri ve daha bir sürü harika deneyim seni bekliyor.

Bolluk Bereket Workshop’u 1

Bu workshop yapılmıştır. 8 Hafta Online Workshop 🌟 Her hafta tablet, telefon ve bilgisayarınız ile 1.5 saat seans 🌟 Kapalı Facebook grubunda egzersizler, 🌟 Haftalık ödevler *Güç grupları ile haftalık toplantılar 🌟 Her katılımcıya özel bir haftalık bireysel seans 🌟 Her hafta alınan koçluklar

Çekim Yasası ve Şükür Workshop’u

18.08.2018 tarihinde yapılmıştır; Workshop sırasında yapacağım çekiliş ile; İKİ KİŞİYE BİREYSEL SEANS HEDİYE EDİYORUM. 🌟 Her neredeysen online olarak bir araya geliyoruz. 🌟 Hayatında olmasını istediğin ne var ? 🌟 Neyi hayatına çekmek istiyorsun? 🌟 İş, para, ilişki , sağlık, kilo, keyif, neşe, huzur. Bu workshopta cevapları bulacaksın. 🌟 Enerjini yüksektmek için teknik ve egzersizler öğreneceksin. 🌟 Şükür egzersizinin önemini ve nasıl yapılacağını öğrenecek, hayatına katacaksın. 🌟 Neden olmuyor dediğin her ne varsa neden olmadığını göreceksin.

Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.