Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Bireysel Seanslar – Asiye Söme

Simya Noktası yaşam koçları uzun yıllar Simya Noktası eğitimlerine katılmış ve sonunda “Yeniden Doğuş” eğitimini tamamlamış yaşam koçlarından oluşmaktadır.
Her biri çekim yasası ve frekans bilgisi ile hayatlarını dönüştürmüş, egoları ile harika bir ilişkide, yetişkin bilincinde, yaşamında otorite, enerjisinin farkında ve sahiplenen, sempati değil empati yapabilen, duygularını yönetebilen ve size yürüdüğünüz yolda destek olabilecek yetkinliktedir.
Simya Noktası Yaşam Koçlarından alacağınız bireysel seans paketi 1 aylık süre için geçerlidir. Size ve yaşam koçunuza uygun olarak belirlediğiniz bir gün ve saatte, haftalık bir seans aylık 4 seans olacak şekilde planacaktır. Seanslar online olarak ya da telefon ile planlanabilir. Bunun için seçtiğiniz yaşam koçu ile iletişime geçebilir Simya Noktası WhatsApp hattına yazabilirsiniz.
asiye2

Merhaba, ben Yaşam Koçu Asiye. Sizlere, beni buraya getiren, hayatımdaki dönüşümü sağlayan koçluk yolculuğuma nasıl adım attığımı anlatmak istiyorum.
Hayatımda bir dönüm noktası arayışı içindeyken, yaşam koçluğuyla karşılaştım. Bu, özellikle anlam ve amaç karmaşası içinde bulunduğum bir dönemde oldu. İçimde bir çözüm olduğunu biliyordum, ancak ne olduğunu keşfetmem gerekiyordu. İşte bu arayışım, Simya Noktası ile tanışmamla birlikte yeni bir boyut kazandı.
Simya Noktası’nda başlayan yolculuğum, günden güne kendimi, hayatı, çevremi ve hatta evreni keşfetmeme olanak tanıdı. Kendimi keşfettikçe evrenin de sırlarına eriştim ve hayattan alınan tadı, aşkı hissetmeyi ve yaşamayı öğrendim. Koçluğa başlamadan önce, hayatı anlamlandırmaya çalışırken büyük bir depresyonun içindeydim. Ancak koçluk sayesinde hayatta aradığım anlamları bulmaya başladım ve kendimi yeniledim. Gelişimim, tamamlanmış bir hikaye değil, sürekli bir yolculuk. Ancak her adımda, tamamlanmış olmasam da, her şeyin yerli yerine oturmaya başladığını gördüm. Hayallerimdeki işe başladım ve şu anda uluslararası bir firmada iş geliştirme uzmanı olarak görev yapıyorum.
Yolculuğunuz, ne kadar zorlu olursa olsun, geriye dönüp baktığınızda ‘Bu yolculuk güzeldi’ diyebilmeniz için buradayım. Simya Noktası’nda, koçluk yolculuğunuzu güzelleştirmek ve kendi deneyimlerim ile aldığım kaliteli eğitimleri sizlere aktarmak için heyecanla bekliyorum. Bireysel seans desteği, kendinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir ve bu yolculukta sizlere rehberlik etmek için buradayım.

E-posta adresim: asiyesome002@gmail.com

Instagram hesabım

https://www.instagram.com/hayatinrenkleriyasamkoclugu

Süre:

40 – 60 dakika

Görüşme:

Online ya da Telefon ile

Ödeme:

Kredi Kartı veya Havale

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

Bireysel seans paketimiz 4 hafta boyunca haftada 1 defa telefonla veya online görüşmeyi kapsar.

Bu seans satın almanız için daha önce herhangi bir çalışmamıza katılmış olmanız gerekmez.

Seans ücreti 3000 TL’dir.

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Acil durumlarda 24 saat önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelememiz mümkün. Ancak bu süreden sonra seans ertelenmeyecek ve yapılmış sayılacaktır. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.

Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba Ego Kodu seansı için sorularınız varsa bize buradan ulaşabilirsiniz.