Neden Simya Noktası?

Ne istediğimiz konusunda netsek ve bu bizi heyecanlandırıyorsa, yola çıkarız.
Bu yolda beklentilerimiz, korkularımız ve nasıl olacağına dair fikirlerimiz vardır.
Bir süre sonra ulaşmak istediğimiz noktada değil de aynı yerde olduğumuzu görüyorsak
kendimize olan inancımız sarsılır ve başlarız yargılamaya kendimizi, karşımızdakini, olayları veya durumları.
Tam olarak o nokta bizim ”kim olmayı seçtiğimiz” noktadır.

  • Simya noktası, sizin kim olmayı seçtiğiniz, başlangıç noktanız olmak için var.
  • Simya noktası size dışarıda olanların, içeride yaşadıklarınızın projeksiyonu olduğunu göstermek için var.
  • Simya noktası dışarıdan yaşamayı istediğiniz olaylar ve durumları içeride hissettikleriniz ile yarattığınızı göstermek için var.
  • Simya noktası size gücünüzü hatırlatmak ona uyanmanızı sağlamak için var.
  • Simya noktası değişiminizin başlangıç noktası olmak için var.
BİREYSEL SEANSLAR

Bireysel seanslarım online veya telefonla olmak üzere sizlerin ve benim uygunluğumuz doğrultusunda kararlaştırılıyor. Ego Kodu Bulma ve İçindeki Çocuk çalışmaları tek seansbireysel koçluk seans paketlerim ise dörder haftalıktır. Her bir dört hafta bittiğinde devam edip etmemeyi sizin isteğinize bırakıyorum. Peki neler yapıyoruz bu koçluk seanslarında? Sizlerin üzerinde çalışmak istediğiniz konu ne ise, bu bereket, ilişki, iş hayatı veya derinine inmek istediğiniz herhangi bir konu olabilir, birlikte adeta bir yolculuğa çıkıyoruz. Kendinizi keşfetme yolculuğuna.. Haftada bir gerçekleşecek seansa ek olarak, günlük egzersiz ve ödevleriniz oluyor. Her hafta deneyimlediğiniz durumları, karşılaştığınız dirençleri, inanç sistemlerinizi, ego kodlarınız ile neleri nasıl yarattığınızı fark ediyoruz. Sizin olmayı seçtiğiniz kişiyi daha iyisine, bir sonraki versiyonunuza taşıyoruz. Bunları sizin isteğiniz, arzunuz ve gücünüz ile birlikte yapıyoruz.

WORKSHOPLAR

Birebir seanslarımdan farklı olarak bir araya gelen (çekim yasası ile) gruplar ile daha yüksek bir enerji ile yaptığım toplu seanslardır. Workshop’lara evinizden veya bulunduğunuz herhangi bir yerden online katılabiliyorsunuz. Haftalık ödevler, egzersizler ve koyduğumuz hedefler ile farkındalık ve içsel yolculuğunuzu, ilerleyişinizi grup sinerjisi ile hem hızlandırıyor hem de daha verimli yaşıyorsunuz. Bazen, olduğun yer, olduğunu düşündüğün yerden çok daha güzeldir.

“Mükemmel yer yoktur, mükemmel bakış açısı vardır.”