Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Travma Çözme Seansı

Hastalıklar geçmişte yaşadığımız travmalar ile yakından ilgilidir. Hatırlayalım veya hatırlamayalım (seans sırasında hatırlayacaksınız) bu travmatik olaylar sırasında beynimiz savaş – kaç durumuna geçerek bizi hayatta tutar. Bu sırada bilinçaltımızda bazı duygular oluşur. Olay, fiziksel boyutta geçmiş olsa dahi bilinçaltımızda zaman kavramı olmadığı için o duygu her an oradadır. Yaşadığımız farklı olaylar, o duyguyu tekrar tetikleyebilir. Bu duygu vücudumuzda belli organların işleyişini bozar ve biz buna hastalık deriz. İlaç ile tedavi oluruz. Travma sırasında oluşan duygunun vücuttan boşaltılması ile iyileşiriz.

Travma çözme çalışmasında vücudun belli noktalarına vuruşlar yapılarak uygulanan teknik ile duygunun vücuttan boşaltılması sağlanır.

Travma çözme çalışması ile kilo problemi, bağımlılıklar, tikler, sosyal fobi, panik atak, depresyon, tiroid, egzama, sinüzit ve birçok hastalığın iyileşmesi sağlanabilir.

Süre:

40 – 60 dakika

Görüşme:

Online ya da Telefon ile

Ödeme:

Kredi Kartı veya Havale

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

Travma Çözme Seansını istediğiniz sayıda satın alabilirsiniz.
Bu seans satın almanız için daha önce herhangi bir çalışmamıza katılmış olmanız gerekmez.

Bu seans sonrası Travmaların sizde yarattığı etkileri farkedip bu olaylara farklı duygular tanımlayabilirsiniz.
Seans ücreti 450 TL’dir.

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Acil durumlarda 24 saat önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelememiz mümkün. Ancak bu süreden sonra seans ertelenmeyecek ve yapılmış sayılacaktır. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.

Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba Ego Kodu seansı için sorularınız varsa bize buradan ulaşabilirsiniz.