Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Frekanslar ve Yaratım

Kursu al
Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 7 + 1 Hafta
Video: ONLINE: Haftada 2 saat

Simya Noktası Podcast Yayınları

Simya Noktasında 6.defa başlayacak olan Frekans ve Yaratım workshopu 7 hafta ve 1 hafta hediye bireysel seans, 1 hafta hediye kundalini yoga seansıyla yeniden sizler için hazırlandı.
Bu yolculukta Frekansları hem bilimsel hem enerjisel hem duygusal hem zihinsel olarak olarak anlayıp deneyimleyebileceksiniz.
Her hafta canlı seanslarda öğrendiklerinizi seans sonundaki güç grupları toplantınızla uygulayabileceksiniz.

Haftalık ödevlerinizle her hafta canlı koçluklar alabileceksiniz. Seans tekrarlarına eğitim boyunca istediğiniz kadar tekrar izleyebileceksiniz. Her hafta yapacağınız güç grupları toplantılarında destekleneceksiniz.
Bu süreci kundalini yoga pratiğinizle güçlendirebileceksiniz. Kapalı gruplarda yapacağınız teknik ve egzersizlerle pekiştirebileceksiniz. Bu eğitime ihtiyacı olan ve bu bilgileri almaya hazır ruhlarla yeniden bulaşmak için sizi bekliyorum.

Kullanabileceğiniz Kaynaklar

Dosya boyutu: 54 kb
Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.