Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Bireysel Seanslar – Selin Akdere

Simya Noktası yaşam koçları uzun yıllar Simya Noktası eğitimlerine katılmış ve sonunda “Yeniden Doğuş” eğitimini tamamlamış yaşam koçlarından oluşmaktadır.
Her biri çekim yasası ve frekans bilgisi ile hayatlarını dönüştürmüş, egoları ile harika bir ilişkide, yetişkin bilincinde, yaşamında otorite, enerjisinin farkında ve sahiplenen, sempati değil empati yapabilen, duygularını yönetebilen ve size yürüdüğünüz yolda destek olabilecek yetkinliktedir.
Simya Noktası Yaşam Koçlarından alacağınız bireysel seans paketi 1 aylık süre için geçerlidir. Size ve yaşam koçunuza uygun olarak belirlediğiniz bir gün ve saatte, haftalık bir seans aylık 4 seans olacak şekilde planacaktır. Seanslar online olarak ya da telefon ile planlanabilir. Bunun için seçtiğiniz yaşam koçu ile iletişime geçebilir Simya Noktası WhatsApp hattına yazabilirsiniz.
selin-ren-standard

Merhabalar. Ben Selin Akdere. İnsan davranışına dair bitmek tükenmez bilmeyen merakım beni Psikoloji lisansı okumaya motive etti. Psikoloji lisansı okurken bellek, dikkat, algı ve öğrenme süreçlerine dair zihinsel ve nörolojik temeller ile ilgili uzmanlaşma arzumla Bilişsel Nöropsikoloji alanında yüksek lisans yaptım ve otobiyografik bellek ile ilgili çalışmalar yürüttüm.

Özellikle insanların geçmiş yaşantılarını ve gelecek olayları nasıl algıladığını farklı yaş grupları ile araştırdım ve tezimi ve makalemi bu araştırma üzerine yazdım. Daha sonra kendim başta olmak üzere insanların aynı yaşam döngülerinde takılıp kaldığını fark ettim ve neden bunu deneyimlediğimizi merak ettiğim için Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi ve travmatik yaşantılar üzerine odaklanan EMDR Terapi eğitimi aldım. Her eğitiminin muhteşem faydaları hayatıma yansırken kendi yaşantımda kendi zihnimin illüzyonunda takılıp kaldığımı ve çıkamadığımı fark ettiğimde canım hocam Tülay Şeyban’ın Yeniden Doğuş Yaşam Koçluğu Sertifika 2 programına katıldım.

1 yıl boyunca kendi üzerimizde çalıştığımız bu derin ve çok boyutlu programda zihnimin illüzyonlarında kaybolmak yerine  bu illüzyonların ne olduğunu, nasıl kurgulandığını ve neden illüzyonlara hapsolduğumuzu ve en önemlisi nasıl bu illüzyonlardan çıkabileceğimizi öğrendim. Kısacası, hep içten içe bildiğim ve peşinde koştuğum içsel gücümüzü derinlemesine deneyimleme fırsatı buldum. Canım hocam Tülay Şeyban’ın muhteşem rehberliği ile yaratım gücümü ve kendi ışığımıkeşfettim. Kim olduğumuz ve yaşam deneyimlerimiz arasındaki bağın diğer bir deyişle Çekim yasasının nasıl işlediğini öğrendim.

Büyülü bir deneyim olan insanın kendine giden yoluna eşlik etmenin heyecanı içinde yoluma devam ediyorum. Artık öğrendiklerimi ve deneyimlediklerimi paylaşarak derinleşmenin yolundayım. Senin için buradayım.

Mail: akdereselin@gmail.com

Süre:

40 – 60 dakika

Görüşme:

Online ya da Telefon ile

Ödeme:

Kredi Kartı veya Havale

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

Bireysel seans paketimiz 4 hafta boyunca haftada 1 defa telefonla veya online görüşmeyi kapsar.

Bu seans satın almanız için daha önce herhangi bir çalışmamıza katılmış olmanız gerekmez.

Seans ücreti 3000 TL’dir.

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Acil durumlarda 24 saat önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelememiz mümkün. Ancak bu süreden sonra seans ertelenmeyecek ve yapılmış sayılacaktır. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.

Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba Ego Kodu seansı için sorularınız varsa bize buradan ulaşabilirsiniz.