Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Bireysel Seanslar – Elif Poyraz

Simya Noktası yaşam koçları uzun yıllar Simya Noktası eğitimlerine katılmış ve sonunda “Yeniden Doğuş” eğitimini tamamlamış yaşam koçlarından oluşmaktadır.
Her biri çekim yasası ve frekans bilgisi ile hayatlarını dönüştürmüş, egoları ile harika bir ilişkide, yetişkin bilincinde, yaşamında otorite, enerjisinin farkında ve sahiplenen, sempati değil empati yapabilen, duygularını yönetebilen ve size yürüdüğünüz yolda destek olabilecek yetkinliktedir.
Simya Noktası Yaşam Koçlarından alacağınız bireysel seans paketi 1 aylık süre için geçerlidir. Size ve yaşam koçunuza uygun olarak belirlediğiniz bir gün ve saatte, haftalık bir seans aylık 4 seans olacak şekilde planacaktır. Seanslar online olarak ya da telefon ile planlanabilir. Bunun için seçtiğiniz yaşam koçu ile iletişime geçebilir Simya Noktası WhatsApp hattına yazabilirsiniz.
elif3

  Merhaba, ben Elif. 1991 yılında Ordu’da doğdum. Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünden 2014 yılında mezun oldum.

   Benim en büyük merakım her zaman kendim oldu. Bunu çocukken aynada gözlerime bakıp ‘ben kimim ‘sorusunu sorduğum ve oyun haline getirdiğim zamanlara dayandırabilirim. Çocukken çok eğlenceliydi, ancak zamanla bu merakımda kaybolup gittiğim, yetersiz ve değersiz hissettiğim çokça zamanlarım varÇünkü insan anlayamadığından ve bilmediğinden korkuyormuş. İnsana, yaşama, varoluşa dair merakım hiçbir zaman bitmedi, zaten de merak olmaktan çıkmış, hayatımın görünmeyen gizli bir parçası olarak benimle büyümekteydi. İçimde çok derinlerden hissettiğim o tutku, uzunca bir zamandır kişisel gelişim kitaplarında anlam ve yer bulmaya çalışıyordu. Ancak durumlar şöyle gelişti; nerede motivasyon videoları, kişisel gelişim kitapları vs. görsem kendimi daha güçsüz, daha yetersiz ve değersiz hissetmeye başlamıştım. Sanki tüm bunlar hayatın içinden değil, çok dışındandı.

   Bir taraftan da iş hayatım başlamıştı. Çeşitli sektörlerde tecrübelerim oldu; danışmanlık, tekstil, mühendislik…ve bu arada da evlendim. İşte benim dönüm noktam burası diyebilirim. Aslında evlilik, istemediğim halde beni kendimle yüzleştiriyordu. Bu duruma çözüm arayışım Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un Yaşam Koçluğu Sertifika Programına taşıdı.3 ay içinde kendimde fark ettiğim şeyler biraz ağır gelmişti ve programı bırakmaya karar verdim. Sindirmek istemiştim.6 ay sonrasında da Simya Noktasıyla tanıştım.

  2022-2023 yılları arasında Tülay Şeyban’ın açtığı Simya Noktası Yaşam Koçluğu programına katıldım. Tülay’ın o muhteşem rehberliğiyle birlikte 1 sene boyunca, dışarısıyla değil, kendimle çalıştım. Çocukluktan bu yana gelen o merakım, karşılık buluyordu hem de tüm samimiyeti ve gerçekliğiyle. İnsanın kendini, hiç farkında olmadan bugüne var edişi (geçmiş kararlarımız), yaşamı oluşturan düzeni anlama(frekanslar ve çekim yasası), içimizde ki sesleri ayırt edebilmesi(ego) ve kendine ebeveynlik yapabilmesi 1 senelik koçluk eğitimimin özeti diyebilirim. En güzeli de hayatın dışında değil, yaşamın tam ortasında hissetmeye başladım.

   Herkesin kendini bir şekilde ortaya koyduğu bu dünyada, başkalarının fikirlerinde kulaç atarken ve başkaları gibi olmanın en değerli olduğunu zannederken, varlığımı ve şu ana kendimi ilmek ilmek nasıl getirdiğimi fark edebilmek en büyük hediyem oldu. Dış görünüşümle, beni seven insanlarla, kariyerle, parayla hissetmeye çalıştığım ‘güç’, ’değer’, ’sevgi’ artık iç dünyamdaki zenginlikle, kendimle yaptığım sohbetlerle yerini değiştirmeye başladı.

     Tüm bu süreçlerimin sonunda arkasında duracağım tek şeyin KENDİM olduğunu anladım. Bunun için de buradayım.

     Kendini anlamak, kendinin arkasında durabilme yolculuğuna çıkmak isteyen herkesle buluşmak dileğiyle.

     Sevgiler…

Gmail: e.elifpoyraz@gmail.com

İletişim: 0534 085 34 13

Instagram: elif.poyraztanrikulu

Süre:

40 – 60 dakika

Görüşme:

Online ya da Telefon ile

Ödeme:

Kredi Kartı veya Havale

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

Bireysel seans paketimiz 4 hafta boyunca haftada 1 defa telefonla veya online görüşmeyi kapsar.

Bu seans satın almanız için daha önce herhangi bir çalışmamıza katılmış olmanız gerekmez.

Seans ücreti 3000 TL’dir.

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Acil durumlarda 24 saat önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelememiz mümkün. Ancak bu süreden sonra seans ertelenmeyecek ve yapılmış sayılacaktır. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.

Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba Ego Kodu seansı için sorularınız varsa bize buradan ulaşabilirsiniz.