Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Yeniden Doğuş Yaşam Koçluğu Eğitimi – 1. Modül

Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 9 ay 10 gün ( 300+ Saat )

Simya Noktası Podcast Yayınları

Bu program  varoluşunun anlamını merak eden, kendini anlama yoluna çıkmak isteyen, bu yolda olup yürüyen, bu yolda yürüyecek olanlara rehber olmak isteyen ruhlar için hazırlandı.

Bu program neyi bildiğinizden değil kim olmayı seçtiğinizden ilham alarak hazırladı.

Sorularınızı mail adresine veya whatsapp hattına yazabilirsiniz. 05309948393.

Atölye Kaynakları

Dosya boyutu: 54 kb

Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.