Yeniden Doğuş Yaşam Koçluğu Eğitimi – 1. Modül

Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 9 ay 10 gün ( 300+ Saat )
Dersler: 16

Simya Noktası Podcast Yayınları

Bu program  varoluşunun anlamını merak eden, kendini anlama yoluna çıkmak isteyen, bu yolda olup yürüyen, bu yolda yürüyecek olanlara rehber olmak isteyen ruhlar için hazırlandı.

Bu program neyi bildiğinizden değil kim olmayı seçtiğinizden ilham alarak hazırladı.

Kanal bilgileri ışığında evrensel yasalar ile Darel Rutferford ,Aylut Oğut ve Esra B. Oğut öğretileri esas alınarak hazırlandı.

Hem bilimsel hem enerjisel beden-zihin-ruh üçgeninde önce kendini sonra bulunduğu yeri, o yerde etrafında olanları, yarattıklarını ve içindeki dansını çözen, deneyimleyen en nihayetinde rehber olmak isteyenlerin uğrayacağı duraklar belirlenerek modüllere bölündü.

Koçluk, danışanın içinde bulunduğu durumun tahliline, sorunlarına, sorunlarının çözümü için sorular sorulmasına, soruların cevaplanmasına, kişinin kendisiyle yüzleşmesine, yeni kararlar almasına, özgür seçimlerine ve yaratım yapmasına dayanır.

Yaşam koçu sadece tahlil yapan, analiz eden ,doğru yerde doğru soruyu soran kişi değildir. Danışanın egosunu görebilen, sorunun arkasındaki inanç sistemini bulduran, sorduğu sorulara alacağı cevaplarla ne yapacağını da çok iyi bilen kişidir ki bu noktada yaşam koçunun bilgisi değil deneyimi önemlidir. Yaşam koçu danışanına sorduğu soruları hayatının herhangi  bir yerinde cevaplamamış, danışanın verdiği  cevapları hayatının herhangi bir yerinde deneyimlememiş, kendi egosu ile iyi bir ilişki kuramamış ise ne enerjisiyle ne bilgisiyle ne de duygusal olarak alan tutma kapasitesine sahip olamaz. Danışanı da çözümünü bulması noktasında ilerletemez. Değişimi ve dönüşümünü kendi yaşamamış bir yaşam koçunun ne kadar çok şey bilmesinin de bir anlamı olamaz.

Kendisi duygusal olarak stabil değilken ya da kendisi biliyorum dediklerini yaşamıyorken

(ya da yaşamamışken) yaşam koçluğu yapamaz.

Kendi değişimini içselleştiremeyen yaşam koçluğu yapamaz. Kendi sesini dinleyemeyen bir yaşam koçu danışanını duyamaz. İçsel yolculuğunda kabulde olmayan bir yaşam koçu teknik yöntem ve eylem çözümlerini ezbere sunarak oldurtmaya çalışır. Evrensel yasaları, frekansları, çekim yasasını hayatının her alanında deneyimlemeyen bir yaşam koçu danışanın yarattıklarını ve söylediklerinin arkasında dönen oyunu göremez ve danışana gösteremez.

Aslolan yaşam koçunun neleri biliyor olduğu değil neleri deneyimine katmış olduğudur.

Bu eğitim bu nedenle sadece bilgi eğitimi değildir.

Eğitim içeriği sizlere basılı yayın olarak verilirse bir ayda okuyup bitirebilirsiniz. İçeriği deneyiminize katmanız ise belki bundan sonraki tüm yaşamınızı içerebilir. Eğitim süresince haftada 2 gün (bazı haftalar 3) canlı seanslar, kapalı gruplardaki sizin egzersiz ödevleriniz, günlük yapacağınız kundalini yoga ve meditasyon pratikler, okuyacağınız kitap ve  izleyeceğiniz film ödevleri, yapacağınız güç grubu toplantıları, size ve sizin dışınızda eğitime katılanlara yapılacak koçluklar düşünüldüğünde bu eğitim sizin için  9 ay 10 gün 7/24 devam eden bir yolculuk olacaktır.

BU EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR

Öncelikle kendinin muhteşemliğini görmeye, zihninin ve duygularının kontrolünü almaya, bildiklerini hücresel seviyede yaşamına katmaya, enerji ve frekansına sahip çıkmaya, içindeki çocuğa ulaşmaya, egosuna yaşam koçluğu yapabilmeye, kendi değerine ve potansiyeline uyanmaya, isteklerini oldurtmaya değil akışta kalarak isteklerine ait olmaya, kendini kendinden yeniden doğurmaya, geçtiği yollardan geçecek olanlara rehber olmaya gönüllü olan herkesin katılımına açıktır.

EĞİTİM ÜCRETİ:

TAKSİTLİ (TL) PEŞİN (TL)
1.MODÜL 3000 2500
2.MODÜL 5200 4500
3.MODÜL 6500 6000
TOPLAM 14700 13000

TEK SEFERDE PEŞİN ÖDEME ÜCRETİ 12000 ( Bize ulaşarak havale ile ödeme yapabilirsiniz. )

Ön kayıt ücreti, erken kayıt ücreti YOKTUR.

Eğitim kayıtları ve ödemeler 10.Ağustos.2021 tarihinde açılacaktır.

Kayıtlar 10.Eylül.2021 tarihinde kapatılacaktır .Bu tarih ödeme ve kayıt için de son tarihtir.

Eğitime devam edilmesi halinde her modülden bir hafta önce modülün ücreti ödenmiş olmalıdır.

Tüm modüllere katılanlar

“Simya Noktası Yaşam Koçluğu Eğitimi” sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

1. veya 2.modülden sonra eğitime devam etmeyecek olanlar

“Simya Noktası Yaşam Koçluğu Eğitimi” katılımcı belgesini almaya hak kazanacaklardır.

Eğitimler online zoom programı üzerinden yapılacak, seans tekrarları katılımcılar ile paylaşılacaktır. Eğitimler  Türkiye saati ile akşam 20:00- 22:00 saatleri arasında olacaktır. (Eğitim tarihleri ve içeriklerinde katılımcıların bilgisi dahilinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.)

İnziva programı ücrete dahil değildir. Son modülde ülkenin sağlık durumuna ve yapılacak yere göre bilgilendirilmesi yapılacaktır.

Eğitime kayıt olmaya karar vermeniz halinde size bir kayıt sözleşmesi gönderilecektir. Sözleşmeyi doldurup ıslak imza ile  imzaladıktan sonra mail ile simyanoktasi@gmail.com adresine yollamanız ve www.simynoktasi.com web sitesinden ödeme yönteminizi seçip ödeme yaparak kaydınızı tamamlamanız gerekmektedir.

Sorularınızı mail adresine veya whatsapp hattına yazabilirsiniz. 05309948393.

Atölye Kaynakları

File size: 54 kb

Yaşam Koçluğu İçerik

File size: 19 kb

Modül 1 - Nerden Geldim? Neredeyim? | 9 HAFTA [ 17 Eylül 2021-12 Kasım 2021 ]

1
Evrensel Yasalar
2
Kuantum Alan
3
Çekim Yasası
4
Enerji Alanım
5
Yaratım

Modül 2 - Kimim? | 14 HAFTA [ 19 Kasım 2021 - 18 Şubat 2022 ]

1
Düşüncelerim
2
Ego Kararı
3
Ego Kazancı
4
Duygularım
5
Çocuksu Tema
6
Yaratım

Modül 3 - Nereye Gidiyorum? 18 Hafta [25 Şubat 2022 - 24.Haziran 2022]

1
Frekanslar
2
Enerji Okuma Kanallık
3
Koçluk Uygulamaları
4
Yaratım
5
YÜZ YÜZE İNZİVA VE SERTİFİKA TÖRENİ ( 27.HAZİRAN-3 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA)
Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.