Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Kundalini Yoga Çalışması

Kursu al
Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 21 Gün
Video: ONLINE

Simya Noktası Podcast Yayınları

Esneklik ve dayanıklılık kişinin yaşadığı olaylara ve durumlara uyum yeteneğidir.
Yaşamak bir uyum sanatıdır.
Ya duygularımız bizi yönetir. Direnç içinde düşük enerjiler ile bir araya geliriz. Ya da duygularımızı biz yönetiriz. Bu uyumla akışta bir su gibi yolumuzu buluruz, güveniriz, genişleriz, ilerleriz.
Bu kundalini yoga çalışması esneklik ve dayanıklılık yeteneklerimizi yeniden canlandıracak, var olan kundalini enerjimizi yükseltecek, hafif ve rahat bir şekilde yol almamamız kolaylaştıracak setler ve meditasyonla hazırlandı.
Her sabah Tr saati ile 05:30 buluşup sabah sadhanamızı yapacağız. Katılamayan ya da yurt dışında olanlar için sabah seansımıza 24 saat ulaşabilecek size uygun olan saatte yapabileceksiniz.
Yine her akşam Tr saati ile 22:30’da gece meditasyon seansımız olacak. (Bu seansın tekrarı olmayacak)
Bir alışkanlık kazanmak için gerekli süre olan 21 gün de içsel olarak çözemediğiniz ya da tıkandığınız yerleri rahatlatabileceksiniz.
21 günün sonunda devam etmek isteyenler için de bir kundalini yoga set ve meditasyonu sizlerle paylaşılacak.
Kundalini enerjisini aktive etmek, çakralarındaki blokajları açmak isteyen her seviyeden kişi için bu 21 günlük seri güzel bir başlangıç olacaktır.
Hazır olan ve ihtiyacı olan ruhlarla bir araya gelmek için sizi bekliyor olacağım.

Kullanabileceğiniz Kaynaklar

Dosya boyutu: 54 kb
Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.