Ego ve Yaratım Semineri

Kursu al
Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 2.5 Saat

Simya Noktası Podcast Yayınları

Simya Noktası Ekim ayı semineri “Ego ve Yaratım”
Değişime ilk adımı kendimizi ikna ederek başlamamız gerekebilir.

Hayallerimizi takip etmekte,isteklerimizi yaratmakta ve değişimde ilk durak egomuzla ilişki yani kendimizle ilişkidir.

Çünkü zihnimiz var olan halimizi yani bilineni, bilinmeyen ile değiştirmek istemez.

Bu seminerde kafanızdaki seslerin hangisinin egonuzun sesi olduğunu ayırt edebilecek, değişimin önündeki asıl engelin kendiniz olabildiğini göreceksiniz.

Egonuzun sesini ayırt ettikten sonra onunla ilişkiniz ve inka etmenizin farklı yöntem,teknik ve egzersizlerini hayatınıza katabileceksiniz.

Bu eğitimden sonra asıl gücün sizin seçim gücünüz olduğunu, kararlarınızı net bir şekilde vermenizden ve hayallerinize giden yolda yürürken kendinizle kurduğunuz yeni ilişkinizden anlayabileceksiniz.

Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.