Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

İlişkiler ve Yaratım Aralık Ayı Workshopu

slider-kare
  • Tanım
  • İçerik
  • SSS

2-9-16-23-30/12/2021

Bu çalışma duygularını anlamak ve dönüştürmek isteyen ve nereden başlayacağını bilmeyen herkesin katılabileceği bir çalışma.

Bu çalışma istediğinizi söylediğiniz ama bir türlü yaratamadığınız eş, arkadaş, iş, para, hayat ve kendinizle ilişkinizin detaylarına inip ego kodlarınızı bulup değiştireceğiniz. İlişkilerinizi, önünüze gelenle baş edebilmek olarak değil isteğinizin gelip sizi bulmasınını yaratımsal karşılığını da öğrenebileceğiniz bir çalışma.

5 hafta boyunca farklı yöntem, teknik, egzersiz, ödevlerle sadece öğrenmekle kalmayacağınız hayatınızda deneyimlemeye de geçireceğiniz bir çalışma.

Bu çalışmayı tamamladığınızda

– Yaratımlarımızdaki ego kodları ve kazancı
– İdeal partner ilişkisi
– İlişkilerinizdeki bağımlılıklarınız
– İlişkilerinizdeki sessiz anlaşmalar
– Aitlik ve yaratım
konularının tüm detaylarını deneyimleyerek yaşamınıza katabileceksiniz.

Duygularının yönetiminden çıkıp duygularını yönetebilmeyi isteyen herkesin başlangıç noktası yapabileceği bu çalışmayı kendine hediye etmek isteyenlere bir bireysel seans da Simya Noktasının hediyesi.

Eğitimin 5 haftalık ücreti 850 TL Havale ile ödeme 800 TL.

Sorularınızı mail adresine veya whatsapp hattına yazabilirsiniz. 05309948393.

Grup Çalışması Ne Şekilde Yapılıyor?
Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Canlı Yayını Kaçırırsam Ne Olur?
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Zoom Programını Bilmiyorum Bu Konuda Destek Alabilir Miyim?
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Ödemeyi Ne Şekilde Yapabilirim?
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Taksitle Ödeme Yapmak Mümkün Mü?
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Türkiye’de Değilim Grup Çalışmasına Katılabilir Miyim?
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.