Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Kundalini Yoga Grup Çalışması – Yeniden Dengelenme ve Değişime Uyum

Kursu al
Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 21 gün
Video: ONLINE: günde 1 saat

Simya Noktası Podcast Yayınları

Gezegende yaşanan iklim, teknoloji gibi değişimlere uyum sağlamak, yakın/uzak çevremizde değişen koşullar ve durumlara adapte olabilmek ve en nihayetinde kendi içimde yaşadığımız iniş çıkışlarla değişen enerjilerimize uyum sağlayarak zarifçe stabil hale gelebilmek için kundalini yoga teknolojisinden faydalanabiliriz.

“Değişime Uyum ve Denge”  10.Mayıs/30.Mayıs arası her sabah tr saati ile 05:30’da başlayarak 40 dakika/1 saat sürecek Sadhana yani yoga pratiği setlerinden oluşan online bir kundalini yoga çalışmasıdır.

Böylece  yenilenmiş bir şekilde güne başlayabilirsiniz. Yurtdışından katılıyorsanız veya o gün canlı seansa katılamadıysanız yapılan yoga ve meditasyonları tekrar izleyebilecek ve kendinize uygun olan bir saatte yapabileceksiniz.

Çünkü seans tekrarları 24 saat açık kalacak ve sizlerle paylaşılacak.

Yapılan setler her seviyeden kişi için uygundur.

Kullanabileceğiniz Kaynaklar

Dosya boyutu: 54 kb

Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.