Kundalini Yoga Grup Çalışması

Kursu al
Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 21 gün
Video: ONLINE: günde 1 saat

Simya Noktası Podcast Yayınları

KORKULARINDAN ÖZGÜRLEŞ

Negatif duygularını boşaltmak ve kalbindeki sevgiye açılmak için 21 gün her sabah buluşuyoruz.

Her gün bedeninizde bir çakraya dokunarak ruhunuzun ışıltısına ulaşabilirsiniz.

Her gün kendinize 1 saat ayırarak zarifçe korkularınız ötesine geçeceğiniz kundalini yoga setleri ve meditasyonları ile güne yüksek enerji ile başlayabilirsiniz.

Tüm setler ve meditasyonlar sizlerle paylaşılacağı için çalışmadan sonra da ihtiyaç hissettiğiniz her an çalışmaları yapabilirsiniz.

Seans tekrarı sizlerle paylaşılacağı için günün uygun olduğunuz zamanında da yapabilirsiniz.

17.Ekim’de başlayacak çalışma online zoom programı üzerinden yapılacak ve 6.Kasım’a kadar devam edecek.

Ücret: 350tl

Kullanabileceğiniz Kaynaklar

Dosya boyutu: 54 kb

Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.