Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Online Kundalini Yoga Çalışması

online-yoga
  • Tanım
  • SSS

7 Çakra
5 Element
30.Eylül/18.Kasım.2023

Kundalini yoga kendi özgün halinizle tanışmanıza, kendiniz anlamanıza, nedenlerin/niçinlerin farkına varmanıza ve sevginize/gücünüze uyanmanıza yardımcı olur.

Kundalini enerjisi potansiyel olarak herkesin vücudunda bulunur. Bilinçaltı kararlarımızın/düşüncelerimizin duygusal/enerjisel bulundukları yer çakralardır.
Bazen hiç farkında olmadığınız tepkilerin, beklentilerin, korkuların sebebi bu enerji akışındaki blokaj ve dengesizlik olabilir.

30.Eylül.2023 Cumartesi ve 8 Cumartesi sabah sadhanası ile başlayıp öğle seansında anlatım/pratik/meditasyonlar ile deneyimleyeceğiniz bu çalışma boyunca;
Her çakra için 7 gün yoga ve meditasyon ödevleriniz olacak.
Ödev yoga setleriniz ve meditasyonlarınız 7 gün boyunca sizlerle paylaşılacak.
Her çakra ile çalıştıkça enerjiniz ve bastırdığınız/unuttuğunuz duygu ve düşüncelerinizin değişimini de yaşayacaksınız.

Eğer özünüzle tanışmaya, kendinizle yüzleşmeye, hayata coşku ile katılıp hayatınıza gözlemci olmaya hazırsanız bu çalışma tam size göre.

Grup Çalışması Ne Şekilde Yapılıyor?
Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Canlı Yayını Kaçırırsam Ne Olur?
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Zoom Programını Bilmiyorum Bu Konuda Destek Alabilir Miyim?
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Ödemeyi Ne Şekilde Yapabilirim?
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Taksitle Ödeme Yapmak Mümkün Mü?
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Türkiye’de Değilim Grup Çalışmasına Katılabilir Miyim?
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.