Kristal Çanak Ses Kayıtları

Kristal Çanak Ses Kayıtları

İhtiyacınız olan tüm bilgi bilinçaltınızda mevcuttur ve bilinçaltınız sizin emriniz ile çalışır.
Geçmiş yaşamlarınızın bilgisi de bilinçaltındadır, bu yaşamınızdaki geçmişiniz de. Siz neye ihtiyaç hissediyorsanız size onu sunar.

Bilinçli aklınız ise ihtiyacınızın ne olduğuna “karar” verir. Bu karar doğduğunuz ailede aldığınız “ben değersizim” olabilir.Büyüdüğünüz çevrede hissettiğiniz “ben yetersizim” olabilir. Yaşaken duyduğunuz “sen yapamazsın” olabilir. Siz artık değerli olduğunuzu ve yapabildiğinizi göstermeye, başarabileceğinizi ispatlamaya çalışırsınız.
Yani siz neyi ispatlama çalışıyorsanız bilebilirsiniz ki bilinçli aklınız bunların tam tersi bir karar aldı ve o karar bilinçaltınızda . Oysa ki sizin muhteşem olduğunuzun bilgisi de bilinçaltınızda.

Sizin yaratıcının özündeki ruhunuz ise bunun böyle olmadığını bilir ve sizin de anlamanızı bekler. Sizin buna uyanmanız için orada bekler. İşte bu ses kayıtları sizin muhteşemliğinize uyanmanız için hazırlandı.

Kristal çanak eşliğindeki olumlamaları, sakin bir anınızda gözleriniz kapalı, alfa frekansında bilinçaltı kapınız açıkken dinlediğinizde (gözlerinizi kapattığınızda bilinçaltınız devreye girer) ve buna belli bir süre devam etttiğinizde artık bilinçaltınızın yeni kararları olmak için hazırlandı.

Ses kayıtları ile kendinize  10 dakika ayırın. Sakin bir ortamda oturun ya da uzanın ve gözlerinizi kapatıp  kulaklığınızı takın. Tercihen güne başlamadan, henüz tam uyanmadan hatta yatağınızdan çıkmadan uyur uyanıkken henüz bilinciniz günün koşturmasına başlamadan yani bilinciniz devreye girmeden dinleyin. Bunun dışında gün içinde enerjiye ve odaklanmaya ihtiyaç duyduğunuz  her an dinleyebilirsiniz.

Belirli bir süre bu kayıtları dinlemeye devam ederseniz bilinçaltınız için dinlediğiniz her cümle yeni bir karar olacaktır.

Işığım

Enerjinizin gün içinde düştüğü ve ruhunuzun muhteşemliğini hatırlamak istediğiniz, kendinizi olduğu gibi; ışığınızla kabul etmeye ihtiyacınız olduğu her an bu ses kaydını dinleyebilirsiniz.

Satın Al

Duygularını Sahiplen

Duygularınızı sahiplenmek, geçmişin etkisinden özgürleşmek ve çocuksu temanızı bırakmak için bu ses kaydını dinleyerek güne başlayabilirsiniz.

Kristak çanak ses frekansı eşliğindeki bu olumlama ses kaydını kendinizi sıkışmış, yorgun veya enerjinizi düşük hissettiğiniz her an dinleyebilirsiniz.

Satın Al

Sevgi Gücüm

Sevgiyi hissetmek, karşıdan gelen sevgiyi kabul edebilmek ve sevgiyi yayabilmek için kendinize akıtacağınız sevgiyi yükseltmek istediğiniz her an bu ses kaydını dinleyebilirsiniz.

Satın Al

Şifa Olumlama Pakedi

Vücüdunuzu dinlemeye ve şifalanmaya ihtiyaç hissettiğiniz  her an bu ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz.

İsterseniz 21 gün boyunca 21 ayrı olumlama kaydını dinleyebilirsiniz. İsterseniz 1.gün olumlama kaydını 21 gün (ya da 40 gün) dinleyip 2.gün kaydına geçebilirsiniz. 2.gün olumlama kaydını da yine 21 gün devam edip 3.güne geçebilirsiniz.

Satın Al

DNA'larımdaki Yaratım Gücüm

Yüksek benliğinizle buluşmak ve varoluşunuz ile getirdiğiniz sınırsız gücünüze uyanmak için bu ses kaydını dinleyebilirsiniz.

Olmuyor, yapamıyorum, beceremiyorum diye düşündüğünüz her an kendinize ayırdığınız 10 dakika ile enerjinizi yükseltmek için bu olumlama kaydını dinleyebilirsiniz.

Satın Al

Karar Verme Gücüm

Net olmakta zorlandığınız durumlarda içsel rehberliğinizi duymak, sezgilerinize açılmak ve yaratımlarınza ait olmak için enerjinizi yükseltmek istediğiniz her an bu ses kaydını dinleyebilirsiniz.

Satın Al

Kendim Olmak

Değişimden korktuğunuz ve yapamayacağınızı düşündüğünüz anlarda yeni seçimler yapmak için,  geçmişteki tüm hallerinizi kabul etmek ve kendinizi olduğunuz halinizle sevmek için ihtiyaç hissettiğiniz her an bu ses kaydını dinleyebilirsiniz.

Satın Al

Seçim Gücüm

Yaşadıklarınızın sorumluluğunu almak, kaygı ve endişe hissettiğiniz zamanlarda seçme gücünüzü hatırlamak ve devam etmek için enerjinizi toplamaya ihtiyaç hissettiğiniz her an bu ses kaydını dinleyebilirsiniz.

Satın Al

Sık Sorulan Sorular?

Satın Aldığım Ses Kaydı Bana Nasıl İletilecek?

 

Satın aldıktan sonra yaklaşık 12 saat içinde ses kaydı hesabınıza yüklenecektir.
Yüklendikten sonra dileğiniz zaman web sitemize üye girişi yaparak dinleyebilirsiniz.

 

Ödemeyi Ne Şekilde Yapabilirim?

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Ses Kayıtlarını Ne Zaman Dinlemem Uygun Olur?

 

Tercihen güne başlamadan, henüz tam uyanmadan hatta yatağınızdan çıkmadan uyur uyanıkken henüz bilinciniz günün koşturmasına başlamadan yani bilinciniz devreye girmeden dinleyin. Bunun dışında gün içinde enerjiye ve odaklanmaya ihtiyaç duyduğunuz  her an dinleyebilirsiniz.

Belirli bir süre bu kayıtları dinlemeye devam ederseniz bilinçaltınız için dinlediğiniz her cümle yeni bir karar olacaktır.

 

Ses Kaydındaki Olumlamaları Net Bir Şekilde Anlamam Gerekir mi?

 

Tülay Şeyban’ın sesimi duymak için herhangi bir çaba göstermeyin. Bilinçaltınız alması gereken mesajı alacaktır.

Siz sadece rahatlayın ve kendinizi serbest bırakın.

 

Ses Kaydını Kaç Gün Dinlemem İyi Olur?

 

21 gün veya 40 gün dinlemeye devam edebilirsiniz. Dilerseniz daha uzun süreli de dinleyebilirsiniz.