Kristal Çanak Ses Kayıtları

İhtiyacınız olan tüm bilgi bilinçaltınızda mevcuttur ve bilinçaltınız sizin emriniz ile çalışır.
Geçmiş yaşamlarınızın bilgisi de bilinçaltındadır, bu yaşamınızdaki geçmişiniz de. Siz neye ihtiyaç hissediyorsanız size onu sunar.Bilinçli aklınız ise ihtiyacınızın ne olduğuna “karar” verir. Bu karar doğduğunuz ailede aldığınız “ben değersizim” olabilir.Büyüdüğünüz çevrede hissettiğiniz “ben yetersizim” olabilir. Yaşaken duyduğunuz “sen yapamazsın” olabilir. Siz artık değerli olduğunuzu ve yapabildiğinizi göstermeye, başarabileceğinizi ispatlamaya çalışırsınız.
Yani siz neyi ispatlama çalışıyorsanız bilebilirsiniz ki bilinçli aklınız bunların tam tersi bir karar aldı ve o karar bilinçaltınızda . Oysa ki sizin muhteşem olduğunuzun bilgisi de bilinçaltınızda.Sizin yaratıcının özündeki ruhunuz ise bunun böyle olmadığını bilir ve sizin de anlamanızı bekler. Sizin buna uyanmanız için orada bekler. İşte bu ses kayıtları sizin muhteşemliğinize uyanmanız için hazırlandı.

Kristal çanak eşliğindeki olumlamaları, sakin bir anınızda gözleriniz kapalı, alfa frekansında bilinçaltı kapınız açıkken dinlediğinizde (gözlerinizi kapattığınızda bilinçaltınız devreye girer) ve buna belli bir süre devam etttiğinizde artık bilinçaltınızın yeni kararları olmak için hazırlandı.

Ses kayıtları ile kendinize 10 dakika ayırın. Sakin bir ortamda oturun ya da uzanın ve gözlerinizi kapatıp kulaklığınızı takın. Tercihen güne başlamadan, henüz tam uyanmadan hatta yatağınızdan çıkmadan uyur uyanıkken henüz bilinciniz günün koşturmasına başlamadan yani bilinciniz devreye girmeden dinleyin. Bunun dışında gün içinde enerjiye ve odaklanmaya ihtiyaç duyduğunuz her an dinleyebilirsiniz.

Belirli bir süre bu kayıtları dinlemeye devam ederseniz bilinçaltınız için dinlediğiniz her cümle yeni bir karar olacaktır.

Sık Sorulan Sorular?

Satın aldıktan sonra yaklaşık 12 saat içinde ses kaydı hesabınıza yüklenecektir.
Yüklendikten sonra dileğiniz zaman web sitemize üye girişi yaparak dinleyebilirsiniz.

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Tercihen güne başlamadan, henüz tam uyanmadan hatta yatağınızdan çıkmadan uyur uyanıkken henüz bilinciniz günün koşturmasına başlamadan yani bilinciniz devreye girmeden dinleyin. Bunun dışında gün içinde enerjiye ve odaklanmaya ihtiyaç duyduğunuz  her an dinleyebilirsiniz.

Belirli bir süre bu kayıtları dinlemeye devam ederseniz bilinçaltınız için dinlediğiniz her cümle yeni bir karar olacaktır.

Tülay Şeyban’ın sesimi duymak için herhangi bir çaba göstermeyin. Bilinçaltınız alması gereken mesajı alacaktır.

Siz sadece rahatlayın ve kendinizi serbest bırakın.

21 gün veya 40 gün dinlemeye devam edebilirsiniz. Dilerseniz daha uzun süreli de dinleyebilirsiniz.

Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.