Online Bilinç Çalışması İlişkiler

İlişkiler: Online Bilinç Çalışması

Kendin ile ilişkin, hayat ile dansının ritmidir.

Sana göre hayat zor mu?
İnsanlar güvenilmez ve kötü mü?
Aşk imkansız ve acı mı?
Para değersiz ya da anlamsız mı?

İlişkiler Bilinç Çalışması; seni sınırlayan ve sıkıştıran tüm düşüncelerini, seni çaresiz hissettiren tüm  duygularını fark edeceğin bir 8 hafta sunuyor sana.

İlişkiler çalışması tekrar eden döngülerini kırman, yeni bir sen olman için kendine hediye edebileceğin muhteşem bir değişim yolculuğu.

Süre:

8 hafta boyunca Salı akşamları 1,5 saat

Görüşme:

Zoom ile 8 adet online canlı seans
1 Hafta boyunca tekrar kayıtları izleme imkanı.

Ödeme:

Kredi Kartı (960TL) veya Havale (900 TL)
(Havale ile ödeme indirimi)

İndirim:

Bu çalışmaya katılanlara bir sonraki bilinç çalışması 15% indirimli.

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

24.11.2020’de başlayacak

⭐️8 hafta boyunca Salı akşamları 20.30-22.00 arasında canlı seansımız ve sonrasında izleyebileceğiniz seans tekrarımız olacak.

⭐️Haftalık ödevleriniz ve canlı koçluklar,

⭐️Derin trans hipnoterapi seansımız,

⭐️Günlük dinleyececeğiniz olumlama ses kayıtlarınız,

⭐️Günlük yapacağınız meditasyonlar,

⭐️Kapalı gruplarımızda paylaşacağınız egzersizleriniz,

⭐️Her hafta yapacağınız grup toplantılarınız olacak.

Değişim kaçınılmaz olduğu için değil keyifli olduğu için 8 hafta boyunca her anının tadına varacağımız konforlu bir yolculuk olacak.

Sepete Ekle

Yorumlar

Frekanslar/Yaratım- 3 bilinç çalışmasına katıldığımda soluk benizli, cansız, ailesiyle kalmaktan şikayet eden, kendinde sürekli kusur aradığı için artık gün içinde aynaya bakmak istemeyen bir insandım. Kendimden hiç ümidim yoktu hatta egom amaaan ne kadar değişebilirim ki zaten diyordu. Ben de belki hayatımda biraz değişiklik olur deyip katıldım. Değişim için 7.haftanın sonunu beklemeye gerek kalmadan daha 1. haftanın sonunda huzurlu ve dingin bir alana geçtim, dinlediğim…

Zeynep F.

İlk ilgimi çeken workhop’ın adı olmuştu, “Frekanslar ve Yaratım”, işte tam da aradığım şey! O sırada frekansım, enerjim o kadar yerlerdeydi ki, “Hadi kızım Ceren, Tülay tam senlik workshop açmış, katıl buna” dedim. İyi ki de demişim, yaşayan ölü olan, gözlerinin feri gitmiş, frekansı genelde 180’lerde (bunu da workshopta öğrendim :D) dolaşan ben; resmen yeniden hayata döndüm, gözlerimdeki o güzel ışık geri geldi, parıldamaya başladım.…

Ceren G.

Herkese merhabalar, Frekanslar/Yaratım-3 bilinç çalışmasında o kadar muhteşem farkındalıklar yaşadım ki hangisinden bahsedeceğimi şaşırıyorum. Bu çalışmada hedefim kilo vermek ve şu ana kadar neden kilo veremediğimi çözmekti. Çalışma boyunca kendimle ilgili farkındalıklarım beni bambaşka yerlere götürdü. Anladım ki ben bu workshoptan önce  başkaları tarafından kabul görmem, keyifli olmam, huzurlu olmama hatta bereketim bile kilo verme sırasında kendime uyguladığım baskı ile ilgiliymiş. Haftalık yaptığımız seanslardan birinde…

Hazem Yanpar

Sık Sorulan Sorular?

Grup Çalışması Ne Şekilde Yapılıyor?

 

Zoom uygulaması üzerinden 8 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.

 

Canlı Yayını Kaçırırsam Ne Olur?

 

Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.

Zoom Programını Bilmiyorum Bu Konuda Destek Alabilir Miyim?

Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.

Ödemeyi Ne Şekilde Yapabilirim?

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Taksitle Ödeme Yapmak Mümkün Mü?

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Türkiye’de Değilim Grup Çalışmasına Katılabilir Miyim?

Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.