Tülay Şeyban Yaşam Koçluğu Sertifikası Listesi

Yaşamınızda karşılaştığınız durumlar veya sorunlar size has ve özeldir. Duygularınız ve aldığınız kararlar da yine size has ve özeldir.

Yaşamınızda tıkanıklık hissettiğiniz konular veya bir sonraki istediğinize ulaşma yolculuğunuz da bu kararlar ve duygular tarafından belirlenir. Bazen nedenini hiç sorgulamadığınız kararlar bazen de hissetmek (ya da hissetmemek ) adına savaştığınız duygular sorunun özünü oluşturur.

Bireysel seanslar tıkandığınız, ilerlemekte zorlandığınız yerde bu kararları neden sıkı sıkıya tuttuğunuzu görme ve kaçtığınız (ya da kovaladığınız) o duyguların sebebini bulup, yolu kolaylıkla yürüme seanslarıdır.

Yeniden Doğuş 1 - Yaşam Koçluğu Eğitiminin Tüm Modüllerini Tamamlayan Katılımcılar

ADI-SOYADI İLETİŞİM (telefon/mail/sosyal medya)
ASİYE SÖME (1160 saat) 05424250446
Asiyesome002@gmail.com
@hayatinrenkleriyasamkoclugu (instagram)
ASLI TOPCU (1120 saat) Aslitopcu29@gmail.com
@kalbin_izinde (instagram)
AYŞEGÜL ECE OĞUZ (1160 saat)
BARIŞ ZİLBERMAN (1120 saat)
EKİN KÖKSAL (1120 saat)
ESİN EZGİ GÜLAKDENİZ (1120 saat) esinezgigurler@gmail.com
@esinezgigurler (instagram)
H.HAZEM YANPAR TIKAN (1120 saat) hazemyanpar@hotmail.com
İLKNUR GÜNDOĞU (1120 saat)
IŞIL BOYACI (1120 saat)
KADRİYE MEHTAP ASLAN (1160 saat) 05356477058
K_mehtapaslan@hotmail.com
@kmehtapaslanoffical (instagram)
MİLLA EMİN (1160 saat)
MUSTAFA ŞÜKRÜ YILDIRIM (1120 saat) auralive@gmail.com
@sonsuz8gunes (instagram)
ÖZGE MUTLU (1160 saat) 05437272626
@özgemutluofficial (instagram)
www.ozgemutlu.com.tr
SELDA UĞUR (1120 saat) Seldaugur06@hotmail.com
@atolyenar (instagram)
SERAP ÖZER TOMAN (1160 saat) serap.ozer@windowslive.com
SEVİM GÖRMÜŞ (1160 saat) ssevim.gormus@gmail.com
@_yenidendogus (instagram)
KAAN ŞENAY TIKAN (1120 saat)
TALAT TARKAN AKSOY (1120 saat) 05066012993
@t.tarkan.aksoy (instagram)

Katılımcı Yorumları

Yeniden Doğuş’tan haberim olduğunda çok heyecanlanmıştım ve hemen bu grubun içerisinde olmalıyım demiştim. 11 aylık bu süreç benim için çoook uzun bir yolculuktu. Kendime doğru yaptığım bu yolculukta dengede kalmayı, egomla ilişkimi geliştirmeyi, içimdeki çocuklarla yolculuğun nasıl daha keyifli hale geleceğini ve daha çok anda kalmayı öğrendim. Süreç boyunca zorlandığım, anlamadığım, anlamlandıramadığım hatta arada kopuşlar yaşadığım zamanlar oldu. Her seferinde frekansımı, enerjimi yükseltmeyi deneyimlerek öğrendim. Kendi değerime, kendimin en yüksek versiyonumu deneyimlemeye ve içimdeki potansiyelimi fark etmeye doğru yaptığım bu yolculukta hep, iyi ki simyanoktasındayım dedim. Tülay’ın disiplinli, hiç ders aksatmadan, adanmışlıkla hazırladığı ve yürüttüğü bu program sayesinde kendimle ilişkimde yepyeni bir noktadayım. Yolculuk, öğrenme, deneyim ve en önemlisi de hayat devam ediyor… Öğrendiğim her yeni bilgi ve yaşadığım her dönüşüm için sevgili Tülay’a ve yolculuğuma eşlik eden değerli ekip arkadaşlarıma teşekkürlerimle…

Özge Mutlu

Program boyunca egomu korkutmamak adına adım adım gitmeye ve heyecanımı takip etmeye devam ettim. Tülay’ın harika programı ve yöntemleriyle 3 modül ve 45 haftanın su gibi geçtiğini, programın bitmesi nedeniyle üzüldüğümü ama bana kattıkları için de çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. 45 hafta sonunda en iyi versiyonumuna ulaştığımı da kesinlikle söyleyebilirim. Hiçbir şekilde yargılamayan, sürekli verici alandan bizim için en iyisini isteyen ve bunun için bizi müthiş motive eden, her gün farklı şeylere uyanmamızı sağlayan, bilgiden çok deneyimimize katmak için bize yollar gösteren kocaman yürekli insan Tülay’a teşekkür etmek istiyorum. O benim en güzel, en harika rehberim ve umuyorum ki hep öyle kalacak. Ona küçük bir teşekkür olarak yapabileceğim şey sanırım öğrendiklerimi paylaşmak ve kendimi daha da geliştirmek. Neler mi değişti derseniz hayatımda, sayfalara sığmayacağı için sadece kısa cümlelerle şu şekilde özetleyebilirim. Egomla ilişkim hala harika değil ama çok yol kat ettiğimin farkındayım. Eskiden egomla sıkça kavga ederken şimdi çok daha uyumlu bir ilişkimiz olduğunu söyleyebilirim. Ego ile ilişki güzelleştikçe hedeflere ulaşmak da çok daha kolaylaşıyor. Duygusal olarak çok daha stabil kalabildiğimi, kendi egomun farkında olduğumu, özgüvenimin çok daha yükseldiğini, çok daha fazla hayatımda coşkuya izin verdiğimi, hayatımdaki bütün işleri çok organize ve kolaylıkta yaptığımı, bolluk ve bereketimin müthiş bir şekilde arttığını da söyleyebilirim. İnsanın egosu ile ilişkisi düzeldikçe çevresiyle olan ilişkisinin güzelleştiğini deneyimledim. Geçen seneye kadar kendimden esirgediğim sevgi ve şefkat eksikliğinin farkına varıp, bu konuda çok çalışıp, kendime karşı da nazik olmayı, kendimi sevmeyi öğrendim. En çok da dinlemeyi harika bir şekilde öğrendiğim için şükürler olsun. Yaptığımız harika yoga setleri, nefes çalışmaları ve muhtelif uygulamalarla kendimi çok daha yakından tanıma fırsatı buldum. Programın sonunda herkesin hazırlanıp sunduğu seminerler bilgi ve deneyimlerimizi paylaşma ve harika bir tekrar fırsatı sağladı bize. Şu anda gerçekte anda olmayı, anı yaşamayı, mutluluğun sadece bir seçim olduğunu, yüksek frekanslarda bir yaşamı deneyimlemeyi ve buraya sığdıramadığım çok şeyi yine canım rehberin Tülay’dan öğrendim. Varlığın, kocaman yüreğin, öğrenip deneyimimize kattığın ve katacağın her şey için teşekkürler. İyi ki varsın Işık Kadın. Seni seviyorum. T.Tarkan AKSOY

Tarkan A.

Merhabalar 1 yıl önce kafam çok karışık,çok sorgulayan ve içimde bitmeyen boşluk hissi vardı.Bir arayış içinde günlerimi geçiyordum.Neden ? böyle hissediyorum,Neden aynı şeyleri yaşıyorum.Neden? Neden? ve Hayatımda Nedenler o kadar çoktu ki! Ve bir gün bir şeyler yapmalıyım ,böyle hayatımı sürdürmek istemiyorum düşünceleri içinde karşıma Simya Noktası Tülay Şeyban çıktı.Hazır olan’a öğretmeni gelirmiş. Ben hazırdım ve geldi. Açtığı Yaşam Koçluğu eğitimine atladım resmen çünkü biliyordum sadece bir eğitim değil,kendi üzerimde çalışacağım bir alandı ve buna güvendim.Evet daha öncede bir çok eğitime katılmış biri olarak şunu net söyleyebilirim, Tülay’ın vericiliği, alan tutması, bu işe gönül vermesi, derin dinlemesi bana ilham oldu.. Bende neler mi? değişti; Kendimi çok daha sevmeye,kendimi olduğum gibi Kabul eden,Tüm hissettiğim duygularıma izin veren ,kendi gücümü tekrar hatırlayan versiyonuma geçtim.Ben içsel değiştikce ,Bereketim arttı,hiç hesapta yokken,istediğim şehirde ev yaratımı yaptım ,Sosyal ilişkilerimi değişmeye başladı.Benim için en önemlisi Kendimi Anlamaya başladım. Bana bu yolculukta rehberlik ettiği için ,Yaşam koçluğu mesleğini bana sevdirdiği için , çok teşekkür ediyorum. Simya noktası Yaşam Kocu mezunu olmaktan onur duyuyorum. Çok Teşekkürler Tülay Şeyban. ESİN.

Esin

Bu eğitim bana en çok yaratım gücümüzün muhteşemliğini ve egomun sesini dinlemeyi ,onu anlamayı ve onunla nasıl ilişki kurmam gerektiğini öğretti. Çekim yasasının aldığımız kararlarla nasıl işlediğini fark etmemi , kendi ruhuma yolculugumun adım adım nasıl yapıldığını öğretti … Anda kalmanın mucizelerini, hayatımızın her anında ne kadar olumlu etkileri olduğunu deneyimledim. Kendi yaratım gücümün ne kadar kuvvetli olduğunu da fark ettim. Yarattıklarımı ve yaratabileceklerimi düşündükçe, bu farkındalıkla hissettiğim heyecan tarifsiz bir hal alıyor. Sevginin, paylaşımın herseyin ne kadar üstünde olduğunu fark ettim. Acılarla yüzleşmenin, acıyı deneyimleyip buna çözümler üreterek mutluluğa ve iç huzura ulaşmanın, kendi değerini fark edip değerine sahip çıkabilmenin nasıl olduğunu bana neler kattığını öğrendim. Yıllarca müzikle uğraşıyor olmama rağmen Hayatın her anının bir melodi olduğunu deneyimledim ve hayatımın her anına bu bakış açısını katabilmeyi ogrendim. Müziğin hayatımızın her anında , hem de burnumuzun dibinde durduğunu , aldığım her nefeste bu melodiyi duyabilmeyi öğrendim . Tülay hocamla Yeniden doğuş koçluk eğitimi bana kendime koçluk yapma yolunda attığım muhteşem bir adım oldu. Bu eğitime katılmak, benim ömrüm boyunca kendime yaptığım en muhteşem yatırım oldu. Son olarak İnzivada ve devamında sertifika toreninde yaşadıklarım ise gerçekten tamamen bir “yeniden doğuş”süreciydi. İnanılmaz yoğun , çok çok güzel duygularla bu egitimi bitirmiş olmak ,bana kattıkları ve hayatım boyunca bana katacaklarını düşündükçe heyecandan yüreğimin pır pır etmesi tarifi mümkün olmayan bir huzur ve mutluluk yaşatıyor. Daha buraya satırlar dolusu yazıp anlatabilirim. Ne iyi yapmışım kendime bu muhteşem hediyeyi vermişim. Başta Tülay hocamın varlığına sonsuz şükrediyorum .Bu muhteşem yolculuğa Tülay Şeyban hocamla çıkmayı seçtiğim için kendimi takdir ve tebrik ediyorum.Tesekkurler biraz daha lütfen. ECE.

Ece

Hangi duygularımdan bahsetsem şu duyguma haksızlık edermiş gibiyim. İsmi üzerinde “yeniden doğuş”, söylenmesi iki kelimeyle çok basit geliyor, içindeki anlamı, taaaa atalarımızda getirdiğimiz ismini cismini bilmediğimiz neden ben bu döngüdeyim devamlı dediğimiz bir ışık topu gibiydi “yeniden doğuş” Tek başına değildi elbette bu “yenidendoğuş” 11aylık süreçte yanımda bulunan güzel ruhların anlattıkları, fark ettirdikleri kendi döngülerinin içersinde anlamlandıra madıkları onların kafaları karışıkken benim ahaaaa oluşlarım.. Hiçbir şeyin gerçekten boşuna olmadığını deneyimlediğim muhteşem bir “yenidendoğuş” Sertifikaya ilk başladığımızda, sorduğum soru neden bu aileyi seçtiğim di? Şimdi anlıyorum ki gerçek sevgiyi deneyimlemeye gelmişim.. “GERÇEKTEN SEVİLİYORUM VE BU BURNUMUN DİREĞİNİ SIZLATIYOR” Sertifikaya başladığımızda ikinci sorduğum soru, biz bu parayı verecek miyiz? şimdi diyorum ki milyonlar versem bu duygulara paha biçilemezmiş… Üstüne ben verebilirim. Sertifikaya başlamadan önce, annemle ilişkimiz berbat, abimle şöyle böyle, bağımlı olduğu enerjisel olarak paçalarına yapışıp sevgisini istediği sevgilisinden ayrılmış uzunca bir yıldan sonra.. Kendimi Sevgili hocam Tülay Şeyban’ın rehberliğine teslim etmiştim.. Birilerine güvenmek duygusu muazzam.! Güvenildiğinden emin olduğun bir duyguyla birlikte.. Canım hocam yine gözyaşlarım pıt. Ve inziva topraklarındayken, canım abime hediye seçerken kendisinin benim hesabıma para yatırıp oralarda ihtiyacın olur yanında kalsın demesi, bereketin yaratımın bu kadar kolay alma verme dengesini bu kadar muazzam yaşamak harika.. Yurda dönüş yaptığımda, ilk deneyimlerinden biri sevgilimin bana, dur sana sarılayım da kalp ritimlerimiz birbirimize uyumlansin demesiyle, gerçekten haykırarak seviliyorum diye bağırasım geldi. Ben bunları yazarken yine gözyaşlarım pıt. Beni seviyorum, bizi seviyorum. Sevgili hocam rehberim Tülay Şeyban’ı seviyorum. MEHTAP

Mehtap

Simya Noktası eğitimlerine zaten katılıyordum ancak koçluk programının açılmasını da çok arzu ediyordum.Benim gibi daha bir çok kişi aynı şeyi arzu etmiş olmalı ki bu güzel programı hep beraber yarattık. Yani ben bu programın açıldığı haberini birden duymadım zaten bekliyordum ve asla kaçıramazdım. Programa katılma amacım tamamen kendi üzerimde çalışmaktı ancak içimde Yaşam Koçu olmak isteyen buna çok hazır bir yanım olduğunu da koçluk programı sürerken keşfettim.Koçluk süresince hissettiğim en değerli şeylerden birisi Tülay’ı her an yanımda hissedişim ve muazzam desteğiydi.Ve inziva günü dönüp kendime baktığımda bambaşka bir kadına bakıyordum. Dönüşümüm o anda bana tırtılın kelebeğe geçişi gibi hissettirdi .Bunların yanı sıra dönüşen sadece ben değildim tabiki hayatımda dönüşüp değişmişti.Programa ilk başladığımda hayatımda sorunlu bir sevgili, yönetici ve iş vardı. Program sonunda muhteşem bir aşk ,35 metrekare ev yerine 135 metrekare bir ev,aylık gelirde tam tamına %150 artış,ve ve her gün sadece eğlenerek iş yapmak için gidilen muhteşem iş ve arkadaşlar vardı.Dönüşüm içeride başlar,en güzel şeyler ise Simya Noktası’yla. Ve sen canım Tülay’ım seni öylesine çok seviyorum ki. İyi ki varsın. İyi ki bu yola çıkmışsın da karşıma çıkmışsın. İyi ki seni tanımışım. İyi ki bu koçluğu açtın. İyi ki öğrettiklerinin tam olarak bir insanda yaşam bulmuş hali olarak her gün ilham oldun. Seni seviyorum iyi ki varsın. Teşekkürler çoook daha fazla lütfen. ❤️🌸 ASİYE.

Asiye S.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.