Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Değer ve Yaratım Workshopu

Kursu al
Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 6 hafta
Video: Hafta'da 2 saat

Simya Noktası Podcast Yayınları

Kendinizi ne kadar “değerli” hissettiğinizi görmek istiyorsanız, hemen şu an işinizdeki keyfinize,para kazanmadaki kolaylığınıza,ilişkilerinizdeki uyuma yada yaşamınızın herhangi bir alanındaki rahatlığınıza,akışınıza bakabilirsiniz.

“Değer” sizin yaşarken sunduğunuz kokunuzdur. Kendinize has kokunuz size isteklerinizi çeker ya da iter.

Ne sunduğunuzu görmek,değer çıtanızı yükseltmek ,değersizlik hipnozunuzu bozmak isterseniz 22.02.2022’de 6 haftalık online “DEĞER VE YARATIM” workshopunda buluşalım.

Bu çalışmada;

✔️ 6 hafta (salı akşamları 20:00-22:00) canlı seans ve koçluklar.
✔️ Seans tekrarları.
✔️ Yoga ve meditasyon seansı.
✔️ Güç grubu toplantıları ve güç gruplarına hediye bireysel seans.
✔️ Kapalı çalışma grupları ve canlı yayınlar.
✔️ Ödevler, teknik, egzersizler

ile hedef ve isteklerinize değer çıtanızı yükselterek yürüyecek ve değişimi hayatınıza keyifle katacaksınız.

Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.