Bireysel Seanslar

Bireysel Seanslar

Yaşamınızda karşılaştığınız durumlar veya sorunlar size  has ve  özeldir.  Duygularınız ve aldığınız kararlar da yine size has ve özeldir.

Yaşamınızda tıkanıklık hissettiğiniz konular veya bir sonraki istediğinize ulaşma yolculuğunuz da bu kararlar ve duygular tarafından belirlenir. Bazen nedenini hiç sorgulamadığınız kararlar bazen de hissetmek (ya da hissetmemek ) adına savaştığınız duygular  sorunun özünü oluşturur.

Bireysel seanslar tıkandığınız, ilerlemekte zorlandığınız yerde bu kararları neden sıkı sıkıya tuttuğunuzu görme ve kaçtığınız (ya da kovaladığınız) o duyguların sebebini bulup, yolu kolaylıkla yürüme seanslarıdır.

Bireysel seans paketini aldığınızda zoom programı üzerinden   her hafta yapılan seansın tekrarı size gönderilir. Böylece seansı tekrar izleyerek farkındalıklarınızı, keşiflerinizi not alabilir üzerinde çalışabilirsiniz.

Ayrıca size uygulayacağınız farklı teknikler, egzersizler, meditasyonlar ve ödevler verilir. Bu egzersizleri yapacağınız ve uygulayacağınız size özel kapalı Facebook grubumuz oluşturulur.

Bu sayede her gün beraber olarak, her an desteklenerek  ve istediğiniz zaman bana ulaşarak değişimi yolculuğunuz  keyifli bir serüvene dönüşür.

Süre:

40 – 60 dakika

Görüşme:

Online ya da Telefon ile

Ödeme:

Kredi Kartı veya Havale

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

  • Bireysel seans paketimiz 4 hafta boyunca haftada 1 defa  telefonla veya online görüşmeyi kapsar.
  • Bu seans satın almanız için daha önce herhangi bir çalışmamıza katılmış olmanız gerekmez.
  • Seans ücreti 1500 TL’dir.

Sepete Ekle

Yorumlar

Frekanslar/Yaratım- 3 bilinç çalışmasına katıldığımda soluk benizli, cansız, ailesiyle kalmaktan şikayet eden, kendinde sürekli kusur aradığı için artık gün içinde aynaya bakmak istemeyen bir insandım. Kendimden hiç ümidim yoktu hatta egom amaaan ne kadar değişebilirim ki zaten diyordu. Ben de belki hayatımda biraz değişiklik olur deyip katıldım. Değişim için 7.haftanın sonunu beklemeye gerek kalmadan daha 1. haftanın sonunda huzurlu ve dingin bir alana geçtim, dinlediğim…

Zeynep F.

İlk ilgimi çeken workhop’ın adı olmuştu, “Frekanslar ve Yaratım”, işte tam da aradığım şey! O sırada frekansım, enerjim o kadar yerlerdeydi ki, “Hadi kızım Ceren, Tülay tam senlik workshop açmış, katıl buna” dedim. İyi ki de demişim, yaşayan ölü olan, gözlerinin feri gitmiş, frekansı genelde 180’lerde (bunu da workshopta öğrendim :D) dolaşan ben; resmen yeniden hayata döndüm, gözlerimdeki o güzel ışık geri geldi, parıldamaya başladım.…

Ceren G.

Herkese merhabalar, Frekanslar/Yaratım-3 bilinç çalışmasında o kadar muhteşem farkındalıklar yaşadım ki hangisinden bahsedeceğimi şaşırıyorum. Bu çalışmada hedefim kilo vermek ve şu ana kadar neden kilo veremediğimi çözmekti. Çalışma boyunca kendimle ilgili farkındalıklarım beni bambaşka yerlere götürdü. Anladım ki ben bu workshoptan önce  başkaları tarafından kabul görmem, keyifli olmam, huzurlu olmama hatta bereketim bile kilo verme sırasında kendime uyguladığım baskı ile ilgiliymiş. Haftalık yaptığımız seanslardan birinde…

Hazem Yanpar

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar Ne Şekilde Yapılıyor?

 

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

 

Ödemeyi Ne Şekilde Yapabilirim?

 

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

 

Taksitle Ödeme Yapmak Mümkün Mü?

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

 

Seans Günü Nasıl Belirleniyor?

 

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Seansı Ertelemek Gerekirse Ne Yapmalıyım?

 

Acil durumlarda 24 saat önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelememiz mümkün. Ancak bu süreden sonra seans ertelenmeyecek ve yapılmış sayılacaktır. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Türkiye’de Değilim Seans Alabilir Miyim?

 

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.