Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Bireysel Seanslar

Yaşamınızda karşılaştığınız durumlar veya sorunlar size has ve özeldir. Duygularınız ve aldığınız kararlar da yine size has ve özeldir.

Yaşamınızda tıkanıklık hissettiğiniz konular veya bir sonraki istediğinize ulaşma yolculuğunuz da bu kararlar ve duygular tarafından belirlenir. Bazen nedenini hiç sorgulamadığınız kararlar bazen de hissetmek (ya da hissetmemek ) adına savaştığınız duygular sorunun özünü oluşturur.

Bireysel seanslar tıkandığınız, ilerlemekte zorlandığınız yerde bu kararları neden sıkı sıkıya tuttuğunuzu görme ve kaçtığınız (ya da kovaladığınız) o duyguların sebebini bulup, yolu kolaylıkla yürüme seanslarıdır.

Bireysel seans paketini aldığınızda zoom programı üzerinden her hafta görüşmeler yapılır.

Ayrıca size uygulayacağınız farklı teknikler, egzersizler, meditasyonlar ve ödevler verilir. Bu egzersizleri yapacağınız ve uygulayacağınız size özel kapalı Facebook grubumuz oluşturulur.

Bu sayede her gün beraber olarak, her an desteklenerek ve istediğiniz zaman bana ulaşarak değişimi yolculuğunuz keyifli bir serüvene dönüşür.

Süre:

40 – 60 dakika

Görüşme:

Online ya da Telefon ile

Ödeme:

Kredi Kartı veya Havale

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

Bireysel seans paketimiz 4 hafta boyunca haftada 1 defa telefonla veya online görüşmeyi kapsar.

Bu seans satın almanız için daha önce herhangi bir çalışmamıza katılmış olmanız gerekmez.

Seans ücreti 4000 TL’dir.

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Acil durumlarda 24 saat önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelememiz mümkün. Ancak bu süreden sonra seans ertelenmeyecek ve yapılmış sayılacaktır. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.

Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba Ego Kodu seansı için sorularınız varsa bize buradan ulaşabilirsiniz.