Bireysel Seanslar

Bireysel Seanslar

Yaşamınızda karşılaştığınız durumlar veya sorunlar size  has ve  özeldir.  Duygularınız ve aldığınız kararlar da yine size has ve özeldir.

Yaşamınızda tıkanıklık hissettiğiniz konular veya bir sonraki istediğinize ulaşma yolculuğunuz da bu kararlar ve duygular tarafından belirlenir. Bazen nedenini hiç sorgulamadığınız kararlar bazen de hissetmek (ya da hissetmemek ) adına savaştığınız duygular  sorunun özünü oluşturur.

Bireysel seanslar tıkandığınız, ilerlemekte zorlandığınız yerde bu kararları neden sıkı sıkıya tuttuğunuzu görme ve kaçtığınız (ya da kovaladığınız) o duyguların sebebini bulup, yolu kolaylıkla yürüme seanslarıdır.

Bireysel seans paketini aldığınızda zoom programı üzerinden   her hafta yapılan seansın tekrarı size gönderilir. Böylece seansı tekrar izleyerek farkındalıklarınızı, keşiflerinizi not alabilir üzerinde çalışabilirsiniz.

Ayrıca size uygulayacağınız farklı teknikler, egzersizler, meditasyonlar ve ödevler verilir. Bu egzersizleri yapacağınız ve uygulayacağınız size özel kapalı Facebook grubumuz oluşturulur.

Bu sayede her gün beraber olarak, her an desteklenerek  ve istediğiniz zaman bana ulaşarak değişimi yolculuğunuz  keyifli bir serüvene dönüşür.

Süre:

40 – 60 dakika

Görüşme:

Online ya da Telefon ile

Ödeme:

Kredi Kartı veya Havale

Bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?

  • Bireysel seans paketimiz 4 hafta boyunca haftada 1 defa  telefonla veya online görüşmeyi kapsar.
  • Bu seans satın almanız için daha önce herhangi bir çalışmamıza katılmış olmanız gerekmez.
  • Seans ücreti 1500 TL’dir.

Sepete Ekle

Yorumlar

Herkese merhabalar, Frekanslar/Yaratım-3 bilinç çalışmasında o kadar muhteşem farkındalıklar yaşadım ki hangisinden bahsedeceğimi şaşırıyorum. Bu çalışmada hedefim kilo vermek ve şu ana kadar neden kilo veremediğimi çözmekti. Çalışma boyunca kendimle ilgili farkındalıklarım beni bambaşka yerlere götürdü. Anladım ki ben bu workshoptan önce  başkaları tarafından kabul görmem, keyifli olmam, huzurlu olmama hatta bereketim bile kilo verme sırasında kendime uyguladığım baskı ile ilgiliymiş. Haftalık yaptığımız seanslardan birinde…

“Bireysel seanslar ve workshoplarda tuttuğum defterleri okumaya başladığımda seninle geçirdiğim her seans için çok teşekkür ederim. Bana kattığın farkındalıklar için, kendimi senin yanında rahatça ifade edebildiğim için, o güveni verdiğin için, her sözünle bir farkındalık yaşattığın için,hayata ve yaşadıklarıma yeni bir bakış açısı kazanmama yol açtığın için, yetişkin bilincime geçmemde görmeyi öğrettiğin ve alan tuttuğun için çok teşekkür ederim. Defterimi okuduğumda her satırıda sana şükrediyorum…

Farida N.

Programa katılma kararını verdiğimde çok heyecanlıydım ancak bu heyecanın ne kadar süreceği veya devam edip etmeyeceği konusunda herhangi bir bilgim ve deneyimim yoktu.İlk gunden baslayarak hayatın içinde ne çok doğru bildigim yanlışlar yaptığımı gördüm. Sekiz muhtesem haftanın sonunda kendimi sevmeyi, bereketin ne olduğunu öğrendim. Bu iki soyut kavramı somutlastiracak pek çok deneyim yasadim. Kurban anlayışından çıkıp bolluğun yaşamıma akmasına şahit oldum.Hem işimde hem evimde var…

Ebru

Sık Sorulan Sorular?

Seanslar Ne Şekilde Yapılıyor?

Seanslar online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılmakta. Zoom uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

 

Ödemeyi Ne Şekilde Yapabilirim?

 

Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

 

Taksitle Ödeme Yapmak Mümkün Mü?

Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

 

Seans Günü Nasıl Belirleniyor?

Size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saat belirleniyor ve her hafta aynı gün ve saatte gerçekleşiyor. Acil durumlarda bir gün önceden haber vermek kaydıyla seansınızı bir başka güne ertelemeniz mümkün. Bu konuda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. (0530 994 83 93)

 

Türkiye’de Değilim Seans Alabilir Miyim?

Elbette, tüm seanslar online yapıldığından hangi şehirde veya ülkede olduğunuz önemli değil. İnternet olan her yerden seansa katılmanız mümkün. Seanslar size ve Tülay Şeyban’a uygun olacak gün ve saate göre belirlenecektir.