Değer ve Yaratım Atölyesi

Kursu al
Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 7 + 2 Hafta
Video: ONLINE: Haftada 2 saat

Simya Noktası Podcast Yayınları

“Değersizlik” hipnozunu bozmak, değer çıtanızı yükseltmek, ego kodlarınızı bulmak ve bilinçli yaratım yapmak istiyorsanız bu çalışmada;

✔️7 haftaya ek her güç grubuna 1 hafta bireysel seans hediyeniz,
✔️7 haftaya ek 1 hafta kundalini yoga seansı hediyeniz,
✔️Her seans sonunda 30 dakika güç grubu uygulama toplantınız,
✔️Her seansın tekrarını (1 hafta) izleme şansınız,
✔️Kapalı grupta canlı yayın ve egzersiz paylaşımlarınız,
✔️Her hafta güç grubu toplantılarınız
✔️Haftalık ödevleriniz
✔️Canlı koçluklarınız tüm workshoplarda olduğu gibi DEĞER ve YARATIM workshopunda da olacak.

7+2 haftalık bu yolculağa çıkıp kendi değeriniz üzerinde çalışmak ve yaratımlarınızı bilinçli yapmak istiyorsanız kendinize bu eğitimi hediye edebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz Kaynaklar

Dosya boyutu: 54 kb

Zoom uygulaması üzerinden 4 defa canlı olarak konu anlatımı, ödevlerle ilgili geri bildirimler ve koçluk yapılıyor. Yayının kaydı 7 gün boyunca izlenebiliyor. Ek olarak kapalı ve gizli facebook grubu üzerinden canlı yayınlar, günlük egzersizler ve paylaşımlar yapılıp, grup sinerjisi destekleniyor. Yazılı ödevler ve video ödevleri, meditasyonlar ve çeşitli tekniklerle konuya bütüncül bir yaklaşım sunuluyor.
Zoom yayının tekrarını 7 gün boyunca paylaşılacak link üzerinden izleyebilirsiniz. Kapalı facebook gruptaki canlı yayınlar da çalışma sona erene kadar izlenebilir.
Çalışmanın başında ücretsiz bir uygulama olan Zoom hakkında bilgilendirme paylaşıyoruz. Kullanmakla ilgili sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımıza (05309948393) yazarak anında destek alabilirsiniz.
Banka hesabına havale veya Paymes üzerinden kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Ödemede kart seçeneğini tercih ederseniz, paymes ekranında kart bilgilerini girdiğiniz sayfada kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Elbette, Türkiye dışından da grup çalışmalarına katılan danışanlarımız oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken, çalışmanın gün ve saati önceden belirlenmektedir, söz konusu saat Türkiye saatidir, buna göre programınızı ayarlayabilirsiniz.
Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.