Merhabalar
1 yıl önce kafam çok karışık,çok sorgulayan ve içimde bitmeyen boşluk hissi vardı.Bir arayış içinde günlerimi geçiyordum.Neden ? böyle hissediyorum,Neden aynı şeyleri yaşıyorum.Neden? Neden? ve Hayatımda Nedenler o kadar çoktu ki! Ve bir gün bir şeyler yapmalıyım ,böyle hayatımı sürdürmek istemiyorum düşünceleri içinde karşıma Simya Noktası Tülay Şeyban çıktı.Hazır olan’a öğretmeni gelirmiş.
Ben hazırdım ve geldi. Açtığı Yaşam Koçluğu eğitimine atladım resmen çünkü biliyordum sadece bir eğitim değil,kendi üzerimde çalışacağım bir alandı ve buna güvendim.Evet daha öncede bir çok eğitime katılmış biri olarak şunu net söyleyebilirim, Tülay’ın vericiliği, alan tutması, bu işe gönül vermesi, derin dinlemesi bana ilham oldu.. Bende neler mi? değişti;
Kendimi çok daha sevmeye,kendimi olduğum gibi Kabul eden,Tüm hissettiğim duygularıma izin veren ,kendi gücümü tekrar hatırlayan versiyonuma geçtim.Ben içsel değiştikce ,Bereketim arttı,hiç hesapta yokken,istediğim şehirde ev yaratımı yaptım ,Sosyal ilişkilerimi değişmeye başladı.Benim için en önemlisi Kendimi Anlamaya başladım.
Bana bu yolculukta rehberlik ettiği için ,Yaşam koçluğu mesleğini bana sevdirdiği için , çok teşekkür ediyorum. Simya noktası Yaşam Kocu mezunu olmaktan onur duyuyorum.
Çok Teşekkürler Tülay Şeyban.
ESİN.

Esin