Çekim Yasası Nedir?

Çekim yasası, enerji ve frekans olarak benzer titreşimlerin birbirini bulmasıdır.

Modern fizikte soyut ya da somut her şey bir enerjidir ve bu enerjilerin ait oldukları titreşimler vardır. Düşüncelerimizin bizde yarattığı duyguların bir frekansı vardır. İnandığımız ve doğru kabul ettiğimiz her düşüncenin arkasında, bizde yarattığı bir duygu ve o duygunun ait olduğu enerji ve titreşim vardır. İşte evrene yaydığımız bu frekans bizim yüzdüğümüz enerji okyanusumuzdur. O frekans ile aynı ya da yakın frekansta kişileri olayları durumları hayatımızda yaşarız. Evrenin tek işi bizi, ait olduğumuz enerjiye taşımaktır.

Frekans tek bir değer olamaz çünkü her konu ile ilgili farklı duygulara sahibizdir. Örneğin para kazanmanın çok basit olduğuna inanan bir insan, sevgiyi hak etmediğini düşünebilir. Dolayısı ile bir olayda yüksek frekansta iken bir başka olayda düşük frekansta olabilir.

İnandığımız gerçekliklerin frekansını bilirsek, bunu değiştirmek, yükseltmek ve isteklerimizi, hayatımıza çekmek kolaylaşır ve kendi kontrolümüzde olur. Bilinçli olarak yüksek frekanslarda kalarak istediğimiz hayatı yaratmak bizim için bir keyif halini alır. Çünkü hayat bizim için, bizim isteğimizde var olabilir.

Hayal ile duygularımızı evrene yayıp o hisleri her gün aktive edersek o hayal bizim gerçekliğimiz olarak bize doğru gelmek zorundadır. Ta ki birbirimize ait olana kadar. İşte bu çekim yasasıdır.