Hangi duygularımdan bahsetsem şu duyguma haksızlık edermiş gibiyim.
İsmi üzerinde “yeniden doğuş”, söylenmesi iki kelimeyle çok basit geliyor, içindeki anlamı, taaaa atalarımızda getirdiğimiz ismini cismini bilmediğimiz neden ben bu döngüdeyim devamlı dediğimiz bir ışık topu gibiydi “yeniden doğuş”
Tek başına değildi elbette bu “yenidendoğuş” 11aylık süreçte yanımda bulunan güzel ruhların anlattıkları, fark ettirdikleri kendi döngülerinin içersinde anlamlandıra madıkları onların kafaları karışıkken benim ahaaaa oluşlarım.. Hiçbir şeyin gerçekten boşuna olmadığını deneyimlediğim muhteşem bir “yenidendoğuş”
Sertifikaya ilk başladığımızda, sorduğum soru neden bu aileyi seçtiğim di? Şimdi anlıyorum ki gerçek sevgiyi deneyimlemeye gelmişim..
“GERÇEKTEN SEVİLİYORUM VE BU BURNUMUN DİREĞİNİ SIZLATIYOR”
Sertifikaya başladığımızda ikinci sorduğum soru, biz bu parayı verecek miyiz? şimdi diyorum ki milyonlar versem bu duygulara paha biçilemezmiş… Üstüne ben verebilirim.
Sertifikaya başlamadan önce, annemle ilişkimiz berbat, abimle şöyle böyle, bağımlı olduğu enerjisel olarak paçalarına yapışıp sevgisini istediği sevgilisinden ayrılmış uzunca bir yıldan sonra.. Kendimi Sevgili hocam Tülay Şeyban’ın rehberliğine teslim etmiştim.. Birilerine güvenmek duygusu muazzam.! Güvenildiğinden emin olduğun bir duyguyla birlikte.. Canım hocam yine gözyaşlarım pıt.
Ve inziva topraklarındayken, canım abime hediye seçerken kendisinin benim hesabıma para yatırıp oralarda ihtiyacın olur yanında kalsın demesi, bereketin yaratımın bu kadar kolay alma verme dengesini bu kadar muazzam yaşamak harika..
Yurda dönüş yaptığımda, ilk deneyimlerinden biri sevgilimin bana, dur sana sarılayım da kalp ritimlerimiz birbirimize uyumlansin demesiyle, gerçekten haykırarak seviliyorum diye bağırasım geldi. Ben bunları yazarken yine gözyaşlarım pıt.
Beni seviyorum, bizi seviyorum. Sevgili hocam rehberim Tülay Şeyban’ı seviyorum.
MEHTAP

Mehtap