Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

FREKANS VE ENERJİ

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” use_grid_padding=”on” width_unit=”on” padding_mobile=”off” custom_margin=”50px||50px|” custom_margin_phone=”3px||3px|” custom_margin_last_edited=”on|phone” allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” vertical_alligment_1=”start” responsive_laptop_1=”inherit” responsive_tablet_1=”inherit” responsive_phone_1=”inherit” order_laptop_1=”1″ order_tablet_1=”1″ order_phone_1=”1″ parallax_2=”off” parallax_method_2=”off” vertical_alligment_2=”start” responsive_laptop_2=”inherit” responsive_tablet_2=”inherit” responsive_phone_2=”inherit” order_laptop_2=”2″ order_tablet_2=”2″ order_phone_2=”2″ column_padding_mobile=”on”][tm_pb_column type=”1_2″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”justified” text_font_size_last_edited=”on|phone” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” text_font_size=”13″ text_font_size_phone=”10″]

FREKANS VE ENERJİ

Frekans boşlukta veya madde içinde yayılan enerjinin titreşimidir. Bir yerden başka bir yere yayılan enerjinin sinyalidir.

Güçlü veya zayıf olabilir. Modern fizikte var olan her şey enerji olduğu için, var olan her şeyin bir frekansı vardır. Düşüncelerimizin yaydığı duyguların ait olduğu frekanslar vardır, ülkelerin, şehirlerin, doğanın, binaların, eşyaların ve tabi duygulardan oluşan insanların da frekansları vardır.

Örneğin korku, endişe, kendine acıma, kibir, öfke, üstünlük sağlama şikayet etme, saygısızlık düşük frekanslardır. Zeka, bilgi, rahatlık, cesaret, aktivite ise orta frekanslardır. Neşe, yaratıcılık, takdir edebilme, huzur, içsel hiza ve bütünlük, kabul yüksek frekanslardır.( Frederick Dodson’ın yazmış olduğu “Levels of Energy” kitabındn bahsi geçen frekansların bilimsel değerleri de mevcuttur, bu konu ile ilgili tüm ayrıntıları bu kitaptan okuyabilirsiniz.)

Frekansı evrene yaydığımız titreşim dalgaları olarak düşünebiliriz. Evrenin dili enerjidir ve frekans enerjilerin titreşimidir. Yani yaşadığımız her olayı enerjimiz ve frekansımız ile yaratırız. Enerjimiz bulunduğunuz frekanstaki benzinimiz gibidir. Yani frekansımız yüksek iken enerjimiz düşük olabileceği gibi çok düşük bir frekansta olup enerjimiz çok yüksek de olabilir. Örneğin tarihte diktatörlere bakarsak bunu daha net anlayabiliriz. A.Hitler kibir, öfke ve üstünlük sağlama frekansındadır ve bu frekans çok düşük bir frekanstır. Fakat Hitler’in enerjisi çok yüksektir.

Her frekans kendinden altta kalan frekanslara hükmedebilir ve kolaylıkla etkileyebilir, tıpkı öfke frekansındaki Hitler’in endişe ve korku hissine hükmedebildiği gibi.

Evrende olaylar ait olduğumuz frekanslara göre gerçekleşir. Evren biz hangi frekanstan yayın yapıyorsak o frekansa ait gerçeklikleri bize sunar.

Para kazanmak bizi korkutuyor ise veya hasta olursak ilgi göreceğimizi düşünüyorsak ya da aşkın imkansız olduğuna inanıyorsak ait olduğumuz frekanslar , korku, sevilmememe endişesi, değer görememe kaygısıdır ve evren bize tam olarak o frekansları verir. Yani biz para kazanamamayı, hastalığı ve imkansız aşkı deneyim olarak hayatımızda yaşarız.

Evrende bu nedenle iyi-kötü, doğru-yanlış, güzel-çirkin yoktur. Ait olduğumuz frekansları hayatımıza çekeriz hepsi bu. Evren enerji ve çekim yasası ile işler. Kendi cennetimizi de kendi cehennemimizi de biz yaratırız, kendi inançlarımızın bizde yarattığı duygular ile. Bu duyguların ait olduğu enerjileri evrene yaydığımız frekansları ile.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][tm_pb_column type=”1_2″][tm_pb_video admin_label=”Video” src=”https://www.youtube.com/watch?v=DIOImJtK47E” auto_play=”on” loop_play=”on” mute=”on”] [/tm_pb_video][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

Bu web sitesi tanımlama çerezlerini kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi kullanır.
Bize ulaşın
Bize ulaşmak ister misiniz?
Merhaba, bize Whatsapp'dan soruların için ulaşabilirsin.