Bu eğitim bana en çok yaratım gücümüzün muhteşemliğini ve egomun sesini dinlemeyi ,onu anlamayı ve onunla nasıl ilişki kurmam gerektiğini öğretti.
Çekim yasasının aldığımız kararlarla nasıl işlediğini fark etmemi , kendi ruhuma yolculugumun adım adım nasıl yapıldığını öğretti …
Anda kalmanın mucizelerini, hayatımızın her anında ne kadar olumlu etkileri olduğunu deneyimledim.
Kendi yaratım gücümün ne kadar kuvvetli olduğunu da fark ettim. Yarattıklarımı ve yaratabileceklerimi düşündükçe, bu farkındalıkla hissettiğim heyecan tarifsiz bir hal alıyor.
Sevginin, paylaşımın herseyin ne kadar üstünde olduğunu fark ettim.
Acılarla yüzleşmenin, acıyı deneyimleyip buna çözümler üreterek mutluluğa ve iç huzura ulaşmanın, kendi değerini fark edip değerine sahip çıkabilmenin nasıl olduğunu bana neler kattığını öğrendim.
Yıllarca müzikle uğraşıyor olmama rağmen Hayatın her anının bir melodi olduğunu deneyimledim ve hayatımın her anına bu bakış açısını katabilmeyi ogrendim. Müziğin hayatımızın her anında , hem de burnumuzun dibinde durduğunu , aldığım her nefeste bu melodiyi duyabilmeyi öğrendim .
Tülay hocamla Yeniden doğuş koçluk eğitimi bana kendime koçluk yapma yolunda attığım muhteşem bir adım oldu.
Bu eğitime katılmak, benim ömrüm boyunca kendime yaptığım en muhteşem yatırım oldu.
Son olarak İnzivada ve devamında sertifika toreninde yaşadıklarım ise gerçekten tamamen bir “yeniden doğuş”süreciydi. İnanılmaz yoğun , çok çok güzel duygularla bu egitimi bitirmiş olmak ,bana kattıkları ve hayatım boyunca bana katacaklarını düşündükçe heyecandan yüreğimin pır pır etmesi tarifi mümkün olmayan bir huzur ve mutluluk yaşatıyor.
Daha buraya satırlar dolusu yazıp anlatabilirim. Ne iyi yapmışım kendime bu muhteşem hediyeyi vermişim.
Başta Tülay hocamın varlığına sonsuz şükrediyorum .Bu muhteşem yolculuğa Tülay Şeyban hocamla çıkmayı seçtiğim için kendimi takdir ve tebrik ediyorum.Tesekkurler biraz daha lütfen.
ECE.

Ece